Skocz do zawartości

Oferta z językiem angielskim lub niemieckim. Opiekunka do towarzyskiej Pani Beatrix z Frankfurtu, od 14.06.2024, pomoc sprzątająca, warunki niemieckie. Stawka 2000 Euro, referencje.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta z językiem angielskim lub niemieckim. Opiekunka do towarzyskiej Pani Beatrix z Frankfurtu, od 14.06.2024, pomoc sprzątająca, warunki niemieckie. Stawka 2000 Euro, referencje.

Stawka: 2000€/m-c
Termin wyjazdu: 14.06.2024
Miejscowość: 65929 Frankfurt-Unterliederbach, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich).

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: 65929 Frankfurt nad Menem
Termin rozpoczęcia: 14.06.2024
Wynagrodzenie: 2000 Euro netto

Poszukujemy opiekunki dla naszej towarzyskiej Pani Beatrix, która ze względu na operacje które przeszła ma problemy z poruszaniem się. Obecnie może pokonać krótki odcinek z pomocą wysokiego rollatora (opiera się na łokciach). Jako element wsparcia ma również wózek. Seniorka jest bardzo elegancką osobą, wykształconą. Pani Beatrix potrzebuje pomocy w czynnościach dnia codziennego takich jak mycie, ubieranie. Według opinii lekarzy, istnieje możliwość całkowitego powrotu jej do pełnej mobilności z tego powodu ma też zaplanowane fizjoterapie. Pani Beatrix nie wymaga dźwigania a jedynie wsparcia. Pani Beatrix nie ma żadnej demencji – jest osobą całkowicie świadomą, towarzyską. Seniorka nie ma żadnej diety, oboje z mężem lubią normalne, domowe jedzenie. Pani Beatrix ma dużo znajomych, jest kontaktowa, lubi utrzymywać kontakt z rodzina, często rozmawia z nimi przez telefon i jest przez nich odwiedzana.
Podopieczna mieszka z mężem, który ma 88 lat. Mąż jest w pełni samodzielny i nie wymaga opieki. Senior w przeszłości zajmował wysokie stanowisko w polityce, obydwoje są bardzo mili i serdecznie.
Seniorzy mieszkają na przedmieściach Frankfurtu, gdzie dla opiekunki jest wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Jest to piękny 3-piętrowy dom jednorodzinny o pow. 400m, składający się z 12 pokoi, otoczony dużym ogrodem. W domu jest winda.
Sklepy są w pobliżu domu, max do 10 minut spacerem. Do dyspozycji opiekunka otrzyma pokój z własną łazienką i toaletą. Rodzina korzysta 1-2x w tygodniu z pomocy domowej.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...