Skocz do zawartości

Oferta dla aktywnej opiekunki, która lubi długie spacery. Do opieki mobilna podopieczna, Pani Waltraud, Tagespflege, 72070 Tubingen – OD ZARAZ


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta dla aktywnej opiekunki, która lubi długie spacery. Do opieki mobilna podopieczna, Pani Waltraud, Tagespflege, 72070 Tubingen – OD ZARAZ

Stawka: do negocjacji
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 72070 Tubingen, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:

Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: 72070 Tubingen
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Wynagrodzenie: do negocjacji

Poszukujemy opiekunki dla naszej przyjaznej i wdzięcznej seniorki, która uwielbia długie spacery. Seniorka jest bardzo aktywna i interesuje się sportem dlatego codziennie przechodzi ok 10 km. Podopieczna szuka bratniej duszy, która będzie podzielała jej zamiłowania oraz będzie chętna do rozmów na różne tematy. Seniorka mimo wieku nie ma żadnych poważnych chorób. Czasami zdarzy jej się o czymś zapomnieć co może świadczyć o początkach demencji. Nie ma również inkontynencji ale asekuracyjnie wspomaga się wkładkami, które sama sobie wymienia.
Pani Waltraud potrzebuje niewielkiego wsparcia podczas kąpieli oraz przy ubieraniu się. Nie ma problemów ze spożywaniem posiłków ani nie jest na żadnej diecie.
Opiekunka przejmie obowiązki związane z prowadzeniem domu oraz gotowaniem. Zakupami zajmie się rodzina. Dla opiekunki przygotowano podstawowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu oraz codziennie czas wolny. Dodatkowo w każdą środę jak seniorka jest w Tagespflege, opiekunka ma czas dla siebie.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...