Skocz do zawartości

Krótkie zlecenie na 2 tygodnie od 17.06.2024. Do opieki mobilna seniorka Pani Christa, osobna łazienka, 65479 Raunheim – 1700€


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Krótkie zlecenie na 2 tygodnie od 17.06.2024. Do opieki mobilna seniorka Pani Christa, osobna łazienka, 65479 Raunheim – 1700€

Stawka: 1700€
Termin wyjazdu: 17.06.2024
Miejscowość: 65479 Raunheim, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekunka osób starszych

Miejscowość: 65479 Raunheim
Termin zlecenia: 17.06.2024
Wynagrodzenie: 1700 Euro netto/ miesiąc

Opis:
Poszukujemy opiekunki z doświadczeniem dla naszej mobilnej podopiecznej, Pani Christy. Podopieczna jest miła, serdeczna i wdzięczna za okazałą pomoc. Pani Christa ma nietolerancję histaminy przez co miewa gorsze i lepsze dni. Gdy czuje się gorzej, jest bardzo zmęczona, ma problemy z chodzeniem i wielokrotnie zasypia w trakcie dnia. Gdy czuje się dobrze, wybierze się na krótki spacer o rollatorku. Przejdzie około 500 m na cmentarz, do fryzjera lub do kiosku po gazetę. Przy dużym stężeniu histaminy seniorka nie ma siły, jest oszołomiona i bardzo zmęczona. Wysokie stężenie histaminy zwykle znajduje się w fermentowanej żywności, takiej jak: chleb (działanie drożdży), kiszona kapusta, wino, piwo, długo dojrzewające mięso czy sery. Seniorka nie może spożywać takiej żywności. W domu przygotowany jest specjalny plan z tabelą produktów, które może spożywać. Seniorce należy przypominać o tym, że ma pić. Nie ma problemów z żuciem ani połykaniem. Jest normalnej budowy ciała. Opiekunka nie musi gotować, wszystko jest wcześniej przygotowane. Wystarczy ugotować makaron i ziemniaki. Przygotować sałatkę. Można też zamawiać jedzenie na dowóz. Pani Christa ma początkowe objawy demencji. Ale jest komunikatywna i chętnie udziela się w rozmowach. Seniorka nosi aparaty słuchowe i okulary. Czasami może uskarżać się na bóle stawów, które są spowodowane osteoporozą. Nie ma inkontynencji, korzysta normalnie z toalety.
Potrzebuje pomocy przy wchodzeniu i wychodzeniu z wanny. Gdy ma dobre dni, samodzielnie się wykąpie i ubierze. Czasami potrzebuje pomocy przy przełożeniu głowy przez sweter. Właściwie potrzebuje pomocy tylko przy tym.
Seniorka mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym . Opiekunka zajmie się prowadzeniem domu oraz robieniem zakupów. Do najbliższego sklepu można dojść w ciągu 20 minut. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój o powierzchni 20 m² i własną łazienkę. Opiekunka ma do dyspozycji poddasze. Ma również własny telewizor.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...