Skocz do zawartości

Wieczorne podjadanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś usłyszałam,że "albo gęba albo doopa".Dodam od siebie,że mnie gubią :chleb i ciasta.Na "chwilę"wróciłam do pysznego,pachnącego i z chrupiącą skórką chleba,przez "momencik:haha:" pojadłam drożdżowe ze śliwkami,chrusty i wiśnie w likierze.Chwilunia "nieuwagi" i....:o,-.--bambaryła normalnie jak w cyrku. Od jutra żarty się kończą:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BabaJagusia napisał:

Kiedyś usłyszałam,że "albo gęba albo doopa".Dodam od siebie,że mnie gubią :chleb i ciasta.Na "chwilę"wróciłam do pysznego,pachnącego i z chrupiącą skórką chleba,przez "momencik:haha:" pojadłam drożdżowe ze śliwkami,chrusty i wiśnie w likierze.Chwilunia "nieuwagi" i....:o,-.--bambaryła normalnie jak w cyrku. Od jutra żarty się kończą:tak2:

 

37 minut temu, BabaJagusia napisał:

 

Tak ogólnie... to chyba lepiej zapalić :haha:Nie paliłam 13 m-cy, przytyłam 13 kg... Na więcej nie czekałam ... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta A w życiu :d , najwyżej się tu troszkę scisnie, tam przeleje, gdzieniegdzie wyleje i do przodu :d :d :d. Zresztą ja mam stały zestaw od rozmiaru 36 do 40 a w porywach nawet do 42, jest zatem  w czym wybierać :d :d :d Tak co pół roku mniej więcej zmieniam rozmiar :d . Wszystko to przez tę moją słabą silną wolę :d . Ja to właściwie powinnam tak co pół roku do sanatorium jeżdzić. Tam chudnę najwięcej i bezboleśnie :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia Jak nie ma z kim, to się samemu tańcuje. Nie zawsze do tanga trzeba dwojga :d . W moim sanatorium na wieczorku zapoznawczym, był konkurs tańca w parach i wygrały dwie babeczki. Raz ze za odwagę a dwa to naprawdę za piękny taniec :d A ta co w tej parze robiła za prowadzącego, to mimo iz naprawdę starsza z niej była pani, to karnecik miała zapisany do konca turnusu, tyle chłopów chciało z nią zatanczyć :d . Grunt to lubić się bawić i mieć dystans do siebie, oraz innych.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława a jest z kim "potańcować"?A tak serio to mam czystą kartotekę u "łapiducha"i jeśli sanatorium-to tylko prywatnie.Nawet przejrzałam ofertę i "padło"na Busko lub Busko Solec.Kieeeedyś…...

Na prywatny turnusik to pojadę z Tobą :d Ja też z czysta kartoteką ... Wynajdź coś i zgraj nam terminy.., znaczy się ja się dopasuję :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia Taniec to raczej tylko bez ,,podkładu", no chyba że wiek posunięty znacznie tańczącego i trzeba się lekko znieczulić, co by gibkości nabrać :d A co do sanatorium, to rozczulacie mnie drogie koleżanki tymi tekstami, że wy zdrowe. Milion razy juz pisałam, że do sanatorium jeżdzą ludzie ZDROWI. Jeżdzą po to zeby nie zachorować powaznie. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że Wy dziewczęta macie zdrowe kręgosłupy, niewycięty woreczek, brak cieśni nadgarstka i takie tam inne. Ale w sumie, to nie składajcie wniosków, szybciej wtedy pojadą te bardziej ;) potrzebujące. Juz teraz się czeka w Łodzkim 26 miesiecy na skierowanie, a w innych wojewodztwach podobno jeszcze dłuzej.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to nabranie gibkosci będzie bezpieczne dla partnera "posuniętego"w leciech:haha:.Masz rację,że mi nie wierzysz ,że nie chorowałam,Tak gdzieś do 10 roku życia byłam zdechlakiem prawie do umarcia:a to szkarlatyna,ospa,która mało mnie nie zabiła,wieczne zapalenia płuc itd.Potem jak" nożem uciął'.Widocznie limit wyczerpałam i do dzisiaj jestem zdrowa jak kuń:oklaski:.Służbę zdrowia znam z "drugiej strony"-nie wiem czy "nie za dobrze":tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława mi to już z peselu się należy :szydera:. Migdałki kiedyś wycięłam xd Nie chce mi się jechać nawet do mojej przychodni, bo mieszkam od kilku lat daleko od niej.., choć musze to zrobić żeby mieć papiery bliżej nosa. W ostatnim dziesięcioleciu robiłam tylko książeczki zdrowia i dopuszczenia do pracy w przychodniach przemysłowych. Ale głównie nie chce mi się czekac w tej dłuuuugiej kolejce. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia Kuniowi tez się należy jakies SPA, no tak czy nie? Nie opowiadaj dyrdymałow, tylko bieżaj prędziutko do doktora ostatniego kontaktu i niech Ci skierowanie pisze. Na kręgosłup! Kolejka długa, ale kiedyś się doczekasz i wreszcie posmakujesz sanatoryjnego życia :d 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...