Skocz do zawartości

Wieczorne podjadanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W domu jakbym była to napewno przy tym pisaniu piwko bym sobie piła i jadła po nocach -bo to też lubię.Ale tutaj ani piwka ani podjadania i bardzo dobrze ,bo wtedy mi się lepiej spi.A do piwka mnie w ogóle nie ciągnie i też dobrze.Czyli wszystko tutaj wychodzi mi na dobre.

Ale ptasie mleczko Wedla to bym zjadła.Ale już niedługo.Od jutra mam już z górki a ta górka cholera trochę wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piwa nie lubię. W domu to czasem z mężem napijemy się po lampce wina na dobre trawienie, albo jakąś naleweczkę od szwagra :D .

To fakt z pełnym żołądkiem gorzej się śpi, ale te słodycze w szafce strasznie kuszą :D . A siedzieć tak bez jedzenia to jakoś tak łyso.

[ Data: 18-03-2015, 23:17 ]

Ale ptasie mleczko Wedla to bym zjadła.Ale już niedługo.Od jutra mam już z górki a ta górka cholera trochę wysoka.

Nie zapomnij zaopatrzyć się w Ptasie na kolejny wyjazd :) . Wiesz już czy wracasz do babci i kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piwa nie lubię. W domu to czasem z mężem napijemy się po lampce wina na dobre trawienie, albo jakąś naleweczkę od szwagra :D .

To fakt z pełnym żołądkiem gorzej się śpi, ale te słodycze w szafce strasznie kuszą :D . A siedzieć tak bez jedzenia to jakoś tak łyso.

[ Data: 18-03-2015, 23:17 ]

Ale ptasie mleczko Wedla to bym zjadła.Ale już niedługo.Od jutra mam już z górki a ta górka cholera trochę wysoka.

Nie zapomnij zaopatrzyć się w Ptasie na kolejny wyjazd :) . Wiesz już czy wracasz do babci i kiedy?

Jak wrócę do babci to z pełną torbą żarcia-Ptasie mleczko napewno i kiełbasa i inne dobre rzeczy do jedzenia których tutaj niema,,,ja już się zaopatrze we wszystko ,,,bo znowu wyjdzie ze zostane dłużej i co?

Myślę ,że wróce do babci -chyba babcia bedzie mnie chciała po miesiącu -chyba ,że zmieni zdanie-nic nie wiadomo,,,,zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na kawę :)

Więcej takich pyszności proszę. Chociaż oko nacieszę, bo ja to do kawy jedynie kupowane. Córka podopiecznego nie umie piec, albo jej się nie chce. Zresztą czasu też nie ma bo pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo :) . Ja jak jestem w domu to nie muszę nic jeść na kolację, ale właśnie na ofercie to codziennie kanapkę muszę zjeść. Słodkiego na noc nie jem. Wolę coś bardziej wartościowego. Na szteli to mam wystawiony cały kosz z owocami i mogę jeść to, na co mam ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie będę czekała do wieczora ,aby podjadać,,,u mnie deszcz pada i jest bardzo brzydko i w sam raz dobra pora na podjadanie w ciągu całego dnia.Rano kupilam sobie trochę deserków czekoladowych i jeszcze ciepłe ciasto i dzisiaj dopiero się będę obżerac a nie podjadać...jaka ja stąd wyjadę? po tych przysmakach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, to coś nowego. Wcześniej pisałaś, że jadasz tylko owoce, a teraz, że deserki. Chyba faktycznie jakaś chandra cię dopadła i potrzeba ci endorfin z czekolady.

Gabi -ktoś mnie zaraził tutaj na tym forum deserkami i Tiramisu,więc musiałam kupić i spróbować -pycha...jem ale nie codziennie a owoce są na 1 miejscu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A może djeta oczyszczajaca , nie jest wymagajaca. A na wieczorne przegryzanie  jabło lub marchewka

-----dobry pomysł ,ale nie każdemu to trafia  ,ja też wieczorami przed internetem jak nie śpiewałem to jadłem słodycze ,teraz przestałem nie ze wzglądu na otyłość bo jestem szczupły a ze względu na zdrowie co za dużo to......dalej wiemy ha ha  i teraz czuje się lepiej.W nocy nasz układ trawienny też musi odpocząć a nie przez 24 godziny coś trawić.To jest jak z pracą opiekuna ,będzie pracować 24 godziny to szybko wysiądzie  --prawda?  zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...