Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

285625555_szczliwidoceniaj.jpg.49117187758ccc7e24c495d0fc07bea8.jpg

 Jeśli mieszkając w pałacu  marzysz o skromnej chatce albo jeśli mieszkając w skromnej chatce marzysz o pałacu to nigdy nie będziesz szczęśliwy :)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj ludzi po wyglądzie. Stara prawda, która zwłaszcza w dzisiejszych czasach straciła na wartości. Oglądajcie pod warunkiem, że macie pudełko chusteczek. 

Przykład Susan Boyle

Przykład Paula

A z polskiego podwórka Michał Szpak, którego już na wstępie wyśmiał Wojewódzki a później Sablewska.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tak mi przyszło do głowy po pauzach spędzonych z innymi opiekunkami, a także na forach opiekunkowych:

"Czerwone dywany nie zawsze leżą pod właściwymi stopami"

I nie wszystko złoto co się świeci ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Tak mi przyszło do głowy po pauzach spędzonych z innymi opiekunkami, a także na forach opiekunkowych:

"Czerwone dywany nie zawsze leżą pod właściwymi stopami"

A ja NNNdanusia mam takie wnioski

"Im mniejszy rozum tym wieksza pewność siebie"

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Moni.r napisał:

A ja NNNdanusia mam takie wnioski

"Im mniejszy rozum tym wieksza pewność siebie"

Moni.r wszystko się zgadza... :cmok:Ale czasami nie warto mieć nie wiadomo ile tego rozumu bo to ciężki do udźwignięcia kamień...Własnie w naszej branży jest wiele ludzi, którzy umieją mieć tyle rozumu ile potrzeba żeby działać... i w tym wszystkim zachować ludzka twarz. Być bardzo blisko rzeczy często okropnych i jednocześnie ocalić (pielęgnować) to wszystko co rozumiemy przez słowo człowieczeństwo. Dlatego nie czuję się czymś gorszym i jednocześnie wiem, że to co robię pozwala mi być w grupie ludzi, którzy bywają też wyjątkowi.., a na świecznik się nie pchają. :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, NNNdanuta napisał:

Moni.r wszystko się zgadza... :cmok:Ale czasami nie warto mieć nie wiadomo ile tego rozumu bo to ciężki do udźwignięcia kamień...Własnie w naszej branży jest wiele ludzi, którzy umieją mieć tyle rozumu ile potrzeba żeby działać... i w tym wszystkim zachować ludzka twarz. Być bardzo blisko rzeczy często okropnych i jednocześnie ocalić (pielęgnować) to wszystko co rozumiemy przez słowo człowieczeństwo. Dlatego nie czuję się czymś gorszym i jednocześnie wiem, że to co robię pozwala mi być w grupie ludzi, którzy bywają też wyjątkowi.., a na świecznik się nie pchają. :)

Pięknie powiedziane....:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam panie w polityce???

Od tygodnia zahaczam o polska telewizje... i obija mi się cos niecoś o uszy, chyba powinnam je jakoś lepiej przystawić :haha:, ale dzięki temu odkryłam prawo rządzące naszym światem... Jest to prawo stołka, czyli :

-  jaki stołek takie prawo ...

Czyli tak ogólnie to wygląda, że to "stołek" kształtuje charakter, a nie charakter stołek... :o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...