Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, INEZ napisał:

W tej chwili to chyba ta myśl nie dla mnie :haha:ale za nie długo?

Samotność nie w cenie .Czy to przeznaczenie?;) od rana mam wenę twórczą :hura:

inez tak sie zycie poukladalo tobie i mi i pewnie jeszcze innym osobom ze nie ma weny w tym temacie, nie ma parcia...ale wiesz doskonale ze powrot do pustego mieszkania/domu  nnie jest przyjemny....wypicie kawy wyjscie na spacer poczucien nieosamotnienia z probemami ktore czasami sie pietrza i pietrza i konca nie widac..to wazne wsparcie..i dla ciebie i dla kogos kto chce byc tobie/nam potrzebny...

nie szukam nie napinam sie..nie za wszelka cenie....bedzie co ma byc..ja ponad 3/4 roku jestem poza domem wiec nie wiem jak moglabym budowac cos stabilnego...kto chcialby czekac na moje krotkie zjazdy? no i kwestia mojego samopoczucia...czy moglabym zaufac ? nie myslec co dzieje sie w domu?

czas sam pouklada zycie tak zeby bylo one dla mnie dla ciebie itd...jak najlepsze

a poki co...oby mimo wszystko mimoo takiej pracy zycize tobie /sobie i tym ktorzy tesknia czasami ...oby sie spelnilo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

Zapewniam Cię,że gdzieś tam za górą za rzeką albo nawet za 7 górami ,za 7 rzekami jest taki ktoś;)

Są jeszcze takie świry na tym świecie :oops::hura:

no to pewnie jest na 200-300% ze sa takowi:oklaski:

ale inez...wolnosc i swoboda, moj czas dla mnie ..to w cenie jest...ale do czasu...poki co....rozkoszujmy sie swoboda a dalej bedzie tak jak ma byc

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem za....a nawet przeciw...bo przy tylu nie mieszczących się w głowie rzeczach, nie dałabym rady umieścić ich w moim małym, zgrabnym kuperku...:haha:

to miej to gdzies...ot co..moja od urodzenia d malych nie nalezy ale...wiekszej juz nie chce miec wiec musze jakis inny zakamarek poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.08.2018 at 05:21, lucyna.beata napisał:

inez tak sie zycie poukladalo tobie i mi i pewnie jeszcze innym osobom ze nie ma weny w tym temacie, nie ma parcia...ale wiesz doskonale ze powrot do pustego mieszkania/domu  nnie jest przyjemny....wypicie kawy wyjscie na spacer poczucien nieosamotnienia z probemami ktore czasami sie pietrza i pietrza i konca nie widac..to wazne wsparcie..i dla ciebie i dla kogos kto chce byc tobie/nam potrzebny...

nie szukam nie napinam sie..nie za wszelka cenie....bedzie co ma byc..ja ponad 3/4 roku jestem poza domem wiec nie wiem jak moglabym budowac cos stabilnego...kto chcialby czekac na moje krotkie zjazdy? no i kwestia mojego samopoczucia...czy moglabym zaufac ? nie myslec co dzieje sie w domu?

czas sam pouklada zycie tak zeby bylo one dla mnie dla ciebie itd...jak najlepsze

a poki co...oby mimo wszystko mimoo takiej pracy zycize tobie /sobie i tym ktorzy tesknia czasami ...oby sie spelnilo

Najlepiej znaleźć faceta z którym można pójść do kina albo na kawę, potem się bzyknąć i do domu. :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...