Skocz do zawartości

Opiekunka z doświadczeniem, komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do sympatycznych Seniorów, Pani Grety i Pana Joachima, we Hofheim-Diedenbergen, od 13.09.2023, 1600 Euro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka z doświadczeniem, komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do sympatycznych Seniorów, Pani Grety i Pana Joachima, we Hofheim-Diedenbergen, od 13.09.2023, 1600 Euro

Stawka: 1600
Termin wyjazdu: 13.09.2023
Miejscowość: 65719 Hofheim-Diedenbergen, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Szukamy opiekunki, która chciałaby wspomóc naszych sympatycznych podopiecznych w prowadzeniu domu. Pani Greta (92 lat) jest mobilną seniorką z zamiłowaniem do malarstwa. Cierpi na nadciśnienie oraz miewa problemy z nerkami i wątrobą posiada lekki niedosłuch który jest korygowany przez aparat słuchowy. Seniorka jest samodzielna w codziennych czynnościach takich jak: kąpiel, ubieranie i rozbieranie się. Nie ma inkontynencji.
Seniorka ze względu na nadwagę musi uważać na swoją dietę.
Pan Joachim (91 lat) nie cierpi na demencje lecz miewa lekkie problemy z orientacją. Tak samo jak małżonka ma problemy ze słuchem i nosi aparat słuchowy. Oprócz tego posiłkuje się okularami. Senior cierpi na nadciśnienie oraz cukrzyce. Mimo wieku porusza się samodzielnie wspomagając się rollatorem.
Opiekunka zajmie się również gotowaniem, utrzymaniem porządku, praniem, prasowaniem oraz odkurzaniem
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym (Bungalow), o powierzchni o powierzchni 130 m2 z balkonem. W mieszkaniu jest 5 pokoi, łazienka z prysznicem i wanną.
Sklepy oddalone są o ok. 30 Minut drogi od domu. Rodzina zajmuje się zakupami. Do dyspozycji jest także auto, więc jeżeli opiekunka będzie posiadała prawo jazdy, będzie mogła z niego korzystać.

Dla opiekunki przygotowano pokój z osobną toaletą oraz dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...