Skocz do zawartości

Samotny Pan Gerhard bez demencji, bez inkontynencji potrzebuje wsparcia opiekunki w życiu codziennym, ważne prawo jazdy (manual), 05.09.2023, 1600 Euro, język komunikatywny. Warunki niemieckie, dużo czasu wolnego, Eppstein am Taunus.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Samotny Pan Gerhard bez demencji, bez inkontynencji potrzebuje wsparcia opiekunki w życiu codziennym, ważne prawo jazdy (manual), 05.09.2023, 1600 Euro, język komunikatywny. Warunki niemieckie, dużo czasu wolnego, Eppstein am Taunus.

Stawka: 1600 Euro
Termin wyjazdu: 05.09.2023
Miejscowość: Eppstein am Taunus, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Opiekunka osób starszych
Termin wyjazdu: 05.09.2023
Wynagrodzenie: 1.600 Euro netto
Miejsce pracy: Eppstein am Taunus
Opis oferty:
Pan Gerhard to przystępny, komunikatywny, lubiący towarzystwo i wymianę pomysłów z innymi osobami senior. W życiu prywatnym zawsze był nieco niepoukładany jeśli chodzi o planowanie czasu czy porządek, często się spóźnia lub nie planuje wystarczająco dużo czasu, ciągle musi coś pilnie  Często spotyka się ze swoją przyjaciółką, ale ta, z powodu choroby ma obecnie wiele spotkań I terminów. Pan Gerhard interesuje się polityką, lubi oglądać wiadomości, interesują go kursy giełdowe. Rzadko się nudzi i potrafi być bardzo zajęty.
We wrześniu ubiegłego roku miał omdlenie, po którym zdiagnozowano niewydolność zastawki serca. Zastawka serca została wymieniona i zainstalowano mu stymulator serca. W chwili obecnej chodzi około 500 metrów na rollatorze, krótkie odcinki w domu bez rollatora, ale czasami potrzebuje wsparcia. W chwili obecnej nie powinien prowadzić samochodu. Bez samochodu nie jest jednak w stanie dotrzeć z domu do większości miejsc, np. na fizjoterapię. Nie ma demencji, czasami przez swój wiek pomyli imiona itp. Opiekunka powinna będzie lekko wspomóc Seniora w codziennym życiu, przypominać o terminach, pozostawiać mu większą ilość czasu, na przygotowanie się na podróż. Ważne będzie zawożenie go i odbieranie od jego przyjaciółki , która mieszka jedną ulicę dalej, ewentualnie na/z inne imprezy. Byłoby wspaniale, gdyby mógł codziennie wychodzić na spacer, aby znów stał się bardziej mobilny.
Pan Gerhard nie ma inkontynencji, samodzielnie korzysta z toalety.
Nie ma żadnej specjalnej diety, pije samodzielnie, ale przypominanie o regularnym jedzeniu I piciu jest tutaj wskazana. Lubi jeść prawie wszystko, szczególnie owoce, jogurty, twaróg, płatki owsiane, zwraca uwagę na pokarmy sprzyjające trawieniu, bo z tym ma czasem problemy.
Byłoby miło, gdyby Senior mógł czasem chodzić/jeździć razem z opiekunką na zakupy (w zakupach jest w zasadzie samodzielny, potrzebuje pomocy w prowadzeniu auta i noszeniu toreb). Ma zatrudnionego „woźnego”, który zajmuje się naprawami w domu, odśnieża zimą podjazd itp. Senior mieszka w domu jednorodzinnym o pow. 128 m2. Jest tam 6 pokoi, toaleta dla gości, dostęp do balkonu. Na 1 piętrze są 3 sypialnie i łazienka. Sklepy są oddalone do 10 minut drogi pieszo. Dla opiekunki będą dostępne 2 pokoje. Jeden pokój (ok. 10 m2) mógłby być wykorzystany jako sypialnia, a drugi jako pokój dzienny. Obok niego znajduje się łazienka.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...