Skocz do zawartości

2 opiekunki do 1 samotnego Seniora. Szukamy drugiej opiekunki z dobrym niemieckim. Do opieki Senior Pan Rüdiger, szanowany prawnik, osobne mieszkanie, pomoc domowa, od zaraz w 61350 Bad Homburg.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

2 opiekunki do 1 samotnego Seniora. Szukamy drugiej opiekunki z dobrym niemieckim. Do opieki Senior Pan Rüdiger, szanowany prawnik, osobne mieszkanie, pomoc domowa, od zaraz w 61350 Bad Homburg.

Stawka: 1600 Euro
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: Bad Homburg, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Opiekunka osób starszych
Miejscowość: 61350 Bad Homburg
Termin zlecenia: od zaraz
Wynagrodzenie: 1600 Euro netto/ miesiąc
Opis:
Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszego podopiecznego, pana Rüdigera (91). Senior mieszka sam. Jest znanym i szanowanym notariuszem i prawnikiem z Frankfurtu. Z charakteru jest to bardzo serdeczny, otwarty, przyjacielski i pełen humoru starszy pan. Niedawno chorował na Covid i rodzina ma wrażenie, że od tego czasu pogłębiła się jego demencja i jest bardziej zapominalski. Chodząc wspiera się rollatorkiem, gdyż choruje na osteoporozę. Samodzielnie korzysta z toalety, potrzebuje lekkiej pomocy w wyborze ubrań i przy zmianie garderoby.
Rodzina wspierana jest przez pomoc domową, która regularnie przychodzi do domu podopiecznego. Senior mieszka w dużym domu jednorodzinnym, dwupoziomowym, o pow. 250 m2 z dostępem do ogrodu oraz tarasem. Opiekunka ma swoją, odrębną powierzchnię. Do dyspozycji opiekunki jest rower oraz auto z automatyczną skrzynią biegów jeśli ma prawo jazdy może z niego korzystać. Internet jest dostępny. Dom dostosowany jest do potrzeb osoby starszej i niepełnosprawnej.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...