Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GC-logo.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

SPRAWDZONE ZLECENIE DO MOBILNEJ I SPOKOJNEJ SENIORKI OD 24.05.2023!

Wynagrodzenia: do 1600 euro
Miejscowość: 84364 Bad Birnbach
Poziom znajomości języka: komunikatywny
Płeć podopiecznego: Kobieta

form.png

 

Opis zlecenia

Do opieki bardzo spokojna i łagodna Seniorka w wieku 81 lat. Podopieczna to osoba o drobnej posturze ciała, która jest nadal w pełni mobilna. Zmaga się z demencją, natomiast nie przejawia skłonności do agresji. Dwa razy w tygodni odwiedza ją Pflegedienst. W pełni przesypia noce, nie budzi się. W miejscowości znajduje się wiele sklepów spożywczych oraz punktów usługowo- handlowych. Do dyspozycji opiekunki jest samochód.

Główne zadania opiekunki to: przyrządzanie posiłków, robienie zakupów, prowadzenie gospodarstwa domowego, sprzątanie, dotrzymywanie towarzystwa, wyjścia na spacery.

Zapewnione są niezwykle komfortowe warunki socjalne. Dla opiekunki przygotowano w pełni umeblowany urządzony pokój z osobną łazienką oraz zapewnionym połączeniem z Internetem.

Kontakt

GC-mlogo.jpg
Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy
ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Tel.: 452 101 821
509 780 868
94 342 40 56
Email: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...