Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GC-logo.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

SPRAWDZONE ZASTĘPSTWO DO MAŁŻEŃSTWA OD 12.07.2023 Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM!

Wynagrodzenia: do 1600 euro
Miejscowość: 88630 Pfullendorf
Poziom znajomości języka: komunikatywny
Płeć podopiecznego: Kobieta

form.png

 

Opis zlecenia

Wsparcia w obowiązkach dnia codziennego wymaga komunikatywne i mobilne małżeństwo. Główne czynności opiekuńcze odbywają się w stosunku do Podopiecznej, ponieważ choruje na demencję. Senior jest osobą mobilną oraz w dużej mierze samodzielną. Małżeństwo to osoby niezwykle kulturalne i sympatyczne. W ciągu dnia lubią oglądać telewizję oraz wychodzić na spacery. Spokojnie przesypiają noc, nie budzą się.

Opiekunka ma zapewnione niezwykle komfortowe i dogodne warunki mieszkalne. Do jej dyspozycji jest w pełni wyposażony i umeblowany pokój z osobną łazienką oraz połączeniem z Internetem.

Do zadań opiekunki należy: gotowanie, prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów, sprzątanie, wsparcie podczas higieny osobistej oraz toalety.

Kontakt

GC-mlogo.jpg
Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy
ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Tel.: 452 101 821
509 780 868
94 342 40 56
Email: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...