Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pm24_K.png

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 16-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 55 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 41 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 44 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem 'Solidnego Pracodawcy' oraz 'Lidera HR'. W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy. W tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opieka nad seniorem

Data wyjazdu: 18.07.2023
Lokalizacja: Reutlingen
Wynagrodzenie: 2950 + ATRAKCYJNY BONUS WAKACYJNY

form.png

Oferta pracy:

Pan A. (lat 95) cierpi na demencję. Ma kłopoty z nietrzymaniem moczu, a także poruszaniem się. Na miejscu jest wózek inwalidzki, na którym się głównie porusza. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach codziennych. Jest osobą miłą i otwartą :)

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym sam, w centrum dużego miasta. Do najbliższego sklepu spożywczego jest około 10 min. pieszo. Jest ogród. Dla opiekuna pokój z własną łazienką oraz dostępem do internetu.

Obowiązki opiekuna: Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety oraz robienie zakupów, dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych oraz wsparcie go przy poruszaniu się, dotrzymanie towarzystwa podopiecznemu oraz organizacja jego czasu wolnego.

Gwarantujemy:
• wyżywienie, zakwaterowanie oraz transport;
• legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie;
• prywatne ubezpieczenie + karta EKUZ;
• opiekę koordynatora po stronie polskiej i niemieckiej;
• całodobowe wsparcie 7 dni w tym tygodniu.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi (może być doświadczenie rodzinne).

Wymagania

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jeżeli nie znasz języka, GWARANTUJEMY PRZESZKOLENIE OD PODSTAW PRZED WYJAZDEM!)
• Doświadczenie w opiece nad osobą straszą lub niesamodzielną (może być rodzinne)
• Empatia, cierpliwość

Naszym opiekunom oferujemy: 

• bezpieczny transport "z domu pod dom" (przejazd firmowymi busami z zachowaniem reżimu sanitarnego),
• bezpłatny test na COVID wymagany do wjazdu na teren Niemiec,
• zakwaterowanie w domu seniora i wyżywienie,
• ubezpieczenie w Polsce i na terenie Niemiec (pracownicza karta EKUZ i prywatne ubezpieczenie ERGO – wcześniej ERV),
• szkolenia z opieki nad osobą starszą + szkolenie od podstaw z niemieckiego, dla osób które nie znają języka,
• całodobowy kontakt z firmą (infolinia alarmowa + dedykowany Opiekun Kontraktu),
• atrakcyjne wynagrodzenie! ZAROBISZ WIĘCEJ NIŻ W POLSCE!

Wybór ofert pracy dla osób z KAŻDYM POZIOMEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO oraz dla osób BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO KURSU NAUKI NIEMIECKIEGO OD PODSTAW! Po kursie od podstaw gwarantujemy oferty pracy!

Kontakt

pm24_kontakt_K.png

Tel: +48 22 250 55 00 
Lub napisz do nas na [email protected]

form.png

form.png

 

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...