Skocz do zawartości

Zlecenie dla Opiekunki bez znajomości niemieckiego / osobne mieszkanie / 1400 € + PREMIE wakacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

samotna seniorka

Wynagrodzenie: 1600
Miejscowość: 44807 Bochum
Termin: 22.07.2023
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Christel ma 80 lat, waży 110 kg, mierzy 165 cm. Cierpi początkową demencję i nadciśnienie, otyłość. Pani źle widzi, natomiast ze słuchem i mową nie ma większych problemów. Podopieczna ma zaburzenia czasowo-przestrzenne. Codziennie do Pani przychodzi Pflegedienst, zakładają rajstopy uciskowe i rozdzielają lekarstwa. Seniorka porusza się za pomocą rolatora. Nie wymaga transferu, sama wstaje. Jest osobą kontynentną, nie ma problemów z trzymaniem moczu. Pani lubi układać puzzle, oglądać tv. Jeśli jest ładna pogoda, chętnie spędza czas na dworze. Czas wolny na zleceniu jest zachowany. Seniorka potrzebuje wsparcia przy myciu i higienie ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczna nie ma specjalistycznej diety, należy zachęcać do picia większej ilości płynów. Do zadań opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego, czyli czynności takie jak: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów.

Zadania opiekunki

Seniorka potrzebuje wsparcia przy myciu i higienie ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczna nie ma specjalistycznej diety, należy zachęcać do picia większej ilości płynów. Do zadań opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego, czyli czynności takie jak: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania

Podstawowa znajomość j. niemieckiego , doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...