Skocz do zawartości

Oferta do Pana w Hamburgu dla Opiekuna z dobrym niemieckim od 31.07 za 1650 EUR + BONUS WAKACYJNY


Rekomendowane odpowiedzi

portus_top_logo_K.png

Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Oferta do Pana w Hamburgu dla Opiekuna z dobrym niemieckim od 31.07 za 1650 EUR + BONUS WAKACYJNY

Miejscowość: 22527 Hamburg
Pacjent: Pan Karl 90 lat, 170 cm, 80 kg
Mobilność: wózek inwalidzki
Znajomość języka: dobry
Wynagrodzenie: 1650 EUR
Oferta z dnia: 04.07.2023
Numer oferty: 22527 Hamburg

aplikuj.png

 

Stan zdrowia pacjentki

Senior na wózku. Jest po udarze( prawa strona sprawaliżowana) i po zawale. Cierpi na Osteoporozę, Parkinsona, Inkontynencje oraz na niewydolność serca. Na Stelli obowiązuje harmonogram godzinowy pracy, przedstawia się on następująco: Od poniedziałku do czwartku – Opiekun pracuje w godz. 9-15 Spacery z seniorem w wózku ok 2h. Od piątku do niedzieli – Opiekun pracuje w godz. 22-8. PLAN: Rano się do niego przychodzi, pomaga w ubieraniu, higienie. Pan nosi pampersy. Później je się wspólnie śniadanie z Panem i jego żoną, która nie jest do opieki. Żona wykonuje zakupy. Opiekun natomiast dostaje 70 EUR/tydzień plus codziennie po 5 euro na kawę dla siebie i kakao dla podopiecznego, gdy wychodzą na spacer. Żona jest aktywna zawodowo, pracuje w biurze. Dziadek jest otwartą osobą, chętnie gra w kości, w karty, nawet maluje się z nim wspólnie. Po południu w zależności od pogody wychodzi się na spacer. Koło godz. 14.45 można opuścić mieszkanie seniora. Opiekun nie jada z nimi obiadu, zazwyczaj mają go po godz. 15.00 gdy opiekun już opuści dom. W nocy różnie, bywa niespokojny, czasem trzeba zmienić pampersa lub tylko go uspokoić. DNI WOLNE dla Opiekuna: poniedziałki i czwartki

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece,
- referencje (mile widziane).Zakres obowiązków

pomoc seniorowi w czynnościach codziennych
Warunki mieszkalne:

do jednorodzinny w mieście
dla opiekuna osobne mieszkanieZapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.

Kontakt:

Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected]
Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/)
Wyślij sms na nr 510 799 272
Zadzwoń do nas 71 315 45 88
form.png

form.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...