Skocz do zawartości

SPRAWDZONE ZLECENIE od 2023-07-27 dla Opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy do podopiecznego! 52066 Aachen 2300€!


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzi Care poszukuje:

Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do podopiecznego! ID: 4341

Miejscowość: Aachen 52066
Wynagrodzenie: 2300€

form.png

 

Szczegóły zlecenia

ID: 4341
Lokalizacja: Aachen 52066
Data: od 2023-07-27
Stawka: 2300€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA
Język: dobra znajomość języka niemieckiego
Oferta dla: Opiekunka
Do opieki: Podopieczny
Prawo jazdy: Tak
Palenie: Dozwolone
Opis oferty:
*** Sprawdzone zlecenie ! Opiekunka z dobrym niemieckim i prawem jazdy do podopiecznego z 52066 Aachen!
Preferowany wiek opiekunki: 25-35 lat. Opiekunka powinna być cierpliwa, zabawna, rozrywkowa, trzeba z podopiecznym złapać kontakt i nierzadko się wygłupiać.
Poszukiwana opiekunka lubiąca zwierzęta, gdyż na miejscu jest pies - o spokojnym usposobieniu. Podopieczny ma terapię konną - poza miejscem zamieszkania. Opiekunka powinna towarzyszyć podopiecznemu w jeździe konno oraz przygotowywaniu konia do jazdy.
Mile widziane prawo jazdy ze względu na wizyty lekarskie.
Podopieczny ma 29 lat, waży 30 kg, ma 140 cm wzrostu (wygląda na dużo mniej lat, ma osobowość dziecka, jest bardzo przywiązany do mamy). Zmaga się z ograniczeniami fizycznymi związanymi z wypadkiem komunikacyjnym (tetraplegia spastyczna). Nieco sprawniejszą ma lewą rękę, jest w stanie nią zapalać światło czy trzymać łyżkę, potrafi chodzić z rollatorem (należy go asekurować i kierować). Na spacerach porusza się na wózku inwalidzkim elektrycznym. Trzeba go transferować, jest to częściowe dźwiganie - podopieczny potrafi się przytrzymać czegoś i pomagać. Jedyny kompletny transfer jest raz rano i raz wieczorem - kładąc podopiecznego na stole do przebierania. Bardzo sporadycznie może wymagać pomocy w porze nocnej. Podopieczny potrafi dobrze komunikować się, rozumie wszystko, jedynie mówi niewyraźnie. Należy zapewnić jemu wsparcie w codziennym życiu. Opiekunka powinna pomagać przy krojeniu posiłków na małe kawałki i przy ich podawaniu. Ponadto ważny jest wspólny czas: prowadzenie miłych rozmów, wspólne siedzenie przy kawie i ciastku, wspólne gotowanie, spacer z psem. Kąpiel podopiecznego jest 2 razy w tygodniu, odbywa się to sprawnie, a podopieczny bardzo pomaga w tej czynności.
Plan dnia: 10:00 podopieczny wstaje 10:30 ćwiczenia z terapeutą (2-3 razy w tygodniu) 11:30 śniadanie 12-14 podopieczny odpoczywa (opiekunka ma przerwę) 14-16 spacer z podopiecznym i psem 16-18 rozmowy, granie w karty, czas w ogrodzie 18:30 obiadokolacja 20:00 podopiecznego kładzie się spać
Do dyspozycji: wózek inwalidzki, samochód Mercedes VAN (podopiecznego sadza się z przodu, miejsce przystosowane dla osoby niepełnosprawnej)
Mieszka w domu jednorodzinnym (110 m2) w małym mieście razem ze swoją mamą. Obowiązki domowe powinny być wykonywane w porozumieniu z nią. Sporadycznie należy dla niej też gotować. 2 razy w tygodniu przychodzi pani sprzątaczka.
Dla opiekunki: własny pokój (12 m2), Internet, łazienka wspólna z podopiecznym, ale on korzysta z niej krótko tylko rano i wieczorem
Czas wolny: 1 wolny dzień w tygodniu

Obowiązki

pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy kładzeniu się do łóżka, kładzenie w łóżku (ma specjalny wyprofilowany materiał i nie trzeba go obracać), pomoc przy chodzeniu do toalety oraz późniejszym posprzątaniu, gotowanie, robienie zakupów, pomoc w załatwianiu różnych spraw, towarzyszenie w wizytach lekarskich lub innych wizytach poza domem, towarzyszenie w terapiach

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
prawo jazdy jest wymagane
osoby nie/-palące

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

dc-logo.jpg

0048 692107099 - Katarzyna
0048 608149171 - Julia
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...