Skocz do zawartości

SPRAWDZONE ZLECENIE dla Opiekunki lub Opiekuna od 2023-07-15 do 2023-08-17 do WSPÓLNOTY seniorów 47608 Geldern 1600€!


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzi Care poszukuje:

Opiekunka lub opiekun do wspólnoty seniorów ID: 57n

Miejscowość: Geldern 47608
Wynagrodzenie: 1600€

form.png

 

Szczegóły zlecenia

ID: 57n
Lokalizacja: Geldern 47608
Data: od 2023-07-15 do 2023-08-17
Stawka: 1600€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA
Język: komunikatywna/ dobra/ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
Oferta dla: Opiekun lub Opiekunka
Do opieki:
Prawo jazdy: Nie
Palenie: Niepaląca (tylko na zewnątrz)
Opis oferty:
Opiekunka lub OPIEKUN z komunikatywnym/ dobrym/ bardzo dobrym niemieckim do wspólnoty seniorów z okolic Geldern/ Kevelear ! Jedna para potrzebna od zaraz, jedna opiekunka/opiekun
Stawka uzależniona od poziomu języka niemieckiego
Poszukiwana opiekunka/ opiekun do wspólnoty mieszkaniowej seniorów składającej się głównie z osób samotnych, bardzo rzadko małżeństwa do opieki). We wspólnocie pracują Panie z Polski i ukrainy. Na miejscu znajduje się również Pflegedienst w celu wydawania lekarstw oraz innych czynności medycznych.
Zapewnione jest zakwaterowanie - pokój w tym samym domu, jest Internet, łazienka (współdzielona z ok. 5 osobami). Ponadto zapewnione jest wyżywienie. Opiekunowie/-ki pracują w systemie zmianowym.
Opiekunki/-owie zajmują się różnymi pacjentami.
Zasadniczo ważne jest, aby opiekunowie byli w stanie opiekować się podopiecznymi. Na miejscu nie ma liftu ( we wspólnocie w Geldern jest zorganizowany lift ) , opiekunowie muszą znać techniki transferowania. Opieka jest ważna, i to nie tylko w zakresie wyjścia na spacer czy grania w gry. Oznacza to, że opiekunowie zazwyczaj rano zajmują się podopiecznymi, a gdy skończą, wykonują również prace domowe, takie jak sprzątanie, nakrywanie do stołu, sprzątanie, sprzątanie zmywarki. Potem można grać czy pójść na spacer.
Pod jednym zarządem działają 3 domy wspólnoty i w zależności od sytuacji liczba podopiecznych jest różna. Praca na 3 zmiany, na jednej zmianie pracuje głównie 2 opiekunów.
We wspólnocie WG Alte Mühle jest max. 12 podopiecznych. Na zmianie są min. 2 osoby. Większość mieszkańców przychodzi do świetlicy i tam spożywa posiłki. Jeden z mężczyzn zawsze przebywa w swoim pokoju i nie utrzymuje zbytnio kontaktów z innymi osobami, ale nie jest osobą leżącą. Jeśli niektóre osoby nie chcą schodzić na dół, jedzenie należy im zanieść do pokoju.
W wspólnocie WG Alte Post jest raczej wyjątkiem, ponieważ na parterze jest 10 osób, a na piętrze 12. Tutaj podobnie jak we wspólnocie Alte Mühle na zmianie są min. 2 osoby.
Obecnie we wspólnocie w Kevelaer mieszka 5 osób. Tam pracuje się przez 2 godziny rano i od 16.30/ 17:00 do 23.00 wieczorem. Tylko w weekendy jest pełna zmiana, czyli od 7.00 do 14.00 i od 14.00 do 20.00. Na stałe zatrudniony jest zwykle pracownik z innej agencji. Zmiana nocna od 22:00 do 7:00, czasami 8:00. Opiekun pracujący na nocną zmianę chodzi aktualnie z samego rana do podopiecznej, która mieszka niedaleko wspólnoty, mierzy jej cukier i robi zastrzyk z insuliny.

Obowiązki

pomoc przy ubieraniu, przypominanie o lekach, podgrzewanie jedzenia, prasowanie ubrań, spacerowanie z podopiecznymi, spędzanie wspólnego czasu przy grach planszowych, rozmowach.

Wymagania

komunikatywna/ dobra/ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
prawo jazdy nie jest wymagane
osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

dc-logo.jpg

0048 692107099 - Katarzyna
0048 608149171 - Julia
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...