Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie od 2023-07-10 dla Opiekunki z komunikatywnym/ dobrym niemieckim 26487 Neuschoo 2000€!


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzi Care poszukuje:

Sprawdzone zlecenie - Opiekunka z komunikatywnym/ dobrym niemieckim do 3 osób! ID: 3766

Miejscowość: Neuschoo 26487
Wynagrodzenie: 2000€

form.png

 

Szczegóły zlecenia

ID: 3766
Lokalizacja: Neuschoo 26487
Data: od 2023-07-10
Stawka: 2000€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA
Język: komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
Oferta dla: Opiekunka
Do opieki: Małżeństwo
Prawo jazdy: Nie
Palenie: Dozwolone
Opis oferty:
Opiekunka lub opiekun z komunikatywnym/ dobrym niemieckim do 3 osób z 26487 Neuschoo!
Do opieki są 3 osoby: podopieczny oraz jego rodzice. Opiekunka jest wspierana przez Pflegedienst dla matki i syna oraz prywatnie zaangażowaną specjalną opiekunkę dla seniora (w godzinach porannych). Do głównych zadań opiekunki należą obowiązki domowe, gotowanie i pomoc w pójściu do łóżka podopiecznym. Rodzina robi zakupy i wspiera opiekunkę zastępując ją w czasie wolnym.
Seniorka ma 87 lat, waży 55 kg, ma 163 cm wzrostu. Nadal jest bardzo samodzielna i sprawna umysłowo. Potrzebuje wsparcia ze strony opiekunki. Orientuje się w czasie, przestrzeni, nadal rozpoznaje osoby. Nie ma inkontynencji. Seniorka jest słaba po pobycie w szpitalu, ma problemy z chodzeniem - trzeba ją transferować, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Do pomocy ma łóżko specjalistyczne i wózek inwalidzki. Jest dializowana 3 razy w tygodniu (od południa do wieczora). Przychodzi do niej Pflegedienst w celu pomocy w higienie i ubieraniu. Seniorka je i pije samodzielnie, nie ma żadnej diety. W nocy śpi dobrze. Z charakteru jest bardzo komunikatywna, z poczuciem humoru, lubi towarzystwo, zawsze chętnie pomagała przy gotowaniu.
Senior ma 88 lat, waży 60 kg, ma 168 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Zdiagnozowano u niego demencję. Jest zdezorientowany w czasie, przestrzeni, ma trudności z rozpoznawaniem osób. Ponadto ma zaburzenia rytmu serca. W związku z inkontynencją moczową nosi pieluchomajtki i korzysta z podkładów. Ma problemy z chodzeniem uwarunkowane wiekiem i wymaga przy tym wsparcia. Nie trzeba go dźwigać. Najczęściej siedzi na wózku inwalidzkim. Do pomocy ma łóżko specjalistyczne i wózek inwalidzki. Przychodzi Pflegedienst w celu pomocy w higienie. Podopieczny wymaga pomocy w higienie, pielęgnacji oraz asekuracji podczas ubierania. Rano opiekuje się nim (higiena osobista i ubieranie) specjalnie dla niego wynajęta opiekunka. Senior je i pije samodzielnie, nie ma żadnej diety. Czasami może potrzebować wsparcia w wyjściu do toalety w nocy. Z charakteru jest małomówny, spokojny i powściągliwy. Senior przebywa stale w domu i wymaga największej uwagi opiekunki ze względu na swoją demencję.
Podopieczny ma 54 lata, waży 80 kg, ma 169 cm wzrostu. Przyznano 3 stopień niepełnosprawności. Od czasu szczepienia w dzieciństwie jest upośledzony fizycznie i w zakresie mowy. Jest zdezorientowany w czasie, przestrzeni, ma trudności z rozpoznawaniem osób. Nie ma inkontynencji, ale na wszelki wypadek korzysta z pieluchomajtek i podkładów. Niezbędną pomoc przy porannym wstawaniu, higienie osobistej i ubieraniu się zapewnia Pflegedienst 7 dni w tygodniu. Potrzebuje on pomocy tylko przy rozbieraniu się i kładzeniu do łóżka wieczorem. Pomaga przy transferze i samodzielnie porusza się po domu na wózku inwalidzkim. Je i pije samodzielnie, nie ma żadnej diety. Codziennie ok. 7 rano jedzie ( od pon do piątku) na warsztaty terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych, więc w ciągu dnia nie ma go w domu, wraca ok. 16:00. W weekendy jest w domu. Z charakteru jest spokojny i powściągliwy. Komunikacja z podopiecznym jest niewerbalna lub za pośrednictwem jego matki.
Do dyspozycji: wózek inwalidzki, rollator, łóżko specjalistyczne
Plan dnia:
wizyta Pflegedient, syn seniorów jako pierwszy zostaje obudzony, następnie jest myty i wychodzi z domu, by udać się na warsztaty dla niepełnosprawnych (wraca dopiero późnym popołudniem)
przed południem przygotowanie obiadu dla seniorów
wspólny obiad z seniorami, po obiedzie seniorka jedzie na dializy (w poniedziałki, środy, piątki)
po południu odpoczynek
wspólna kolacja, położenie się do łóżka.
Rodzina mieszka w domu jednorodzinnym na wsi na terenie dawnego gospodarstwa. Opiekunka powinna lubić wiejskie życie. Do sklepu ok. 40 min. Zakupy robią bliscy.
Dla opiekunki: własny pokój, własna łazienka, radio, TV, Internet
Czas wolny: do ustalenia

Obowiązki

towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, zakupy w aptece, prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie

Wymagania

komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
prawo jazdy nie jest wymagane
osoby nie/-palące

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

dc-logo.jpg

0048 692107099 - Katarzyna
0048 608149171 - Julia
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...