Skocz do zawartości

Opiekun z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego, samotnego Seniora, Pana Wilhelma, prawo jazdy, Pflegedienst, od 4.07.2023, 33649 Bielefeld, 1700 Euro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekun z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego, samotnego Seniora, Pana Wilhelma, prawo jazdy, Pflegedienst, od 4.07.2023, 33649 Bielefeld, 1700 Euro.

Stawka: 1700 Euro
Termin wyjazdu: 04.07.2023
Miejscowość: 33649 Bielefeld, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekuna z komunikatywno-dobrą znajomością języka niemieckiego, z prawem jazdy dla naszego podopiecznego , pana Wilhelma (84). Na ofercie jest pies rasy jack russell terier, opiekun nie może bać się psów. Rodzinie zależy na osobie z doświadczeniem w opiece, w prowadzeniu domu, potrafiącej współpracować z ludźmi, chętnej do pomocy, uczciwej, pragmatycznej i naturalnej/nieskomplikowanej.
Senior choruje na demencję, cukrzycę typu 2, nadciśnienie tętnicze, ma problemy z sercem. Porusza się głównie na wózku inwalidzkim. Na wyposażeniu w domu są: łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, rollator, kule, krzesło toaletowe, krzesełko pod prysznic, chwytaki do sięgania po różne rzeczy, przesuwny stolik nocny. Wizyty domowe składa fizjoterapeuta, aby usprawnić pana Wilhelma w mobilności
Pan Wilhelm mieszka na wsi. Mimo, ze adres wskazuje Bielefeld, są to jego dalekie obrzeża. Dom położony jest w bardzo ładnej i zadbanej okolicy wśród drzew. Najbliższy sklep oddalony jest o ok. 3 km, trzeba pojechać do Isselhorst. W domu mieszka pies rasy jack russell terier. Zakupy będą robione 1-2 razy w tygodniu. Zakupy będą planowane wspólnie z rodziną. Opiekun przejmie także obowiązki związane z prowadzeniem domu: gotowanie, pranie, utrzymywanie domu i wejścia do domu w czystości i porządku, czasami planowanie. Dla opiekuna przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...