Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Gretel i Pana Michaela, Pflegedienst, osobna łazienka, pomoc domowa i dużo wolnego, od zaraz – 1.800 Euro netto, w 65510 Idstein.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Gretel i Pana Michaela, Pflegedienst, osobna łazienka, pomoc domowa i dużo wolnego, od zaraz – 1.800 Euro netto, w 65510 Idstein.

Stawka: 1800 Euro
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 65510 Idstein, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w pracy z osobą z demencją. Nasza podopieczna pani Gretel (87) jest przyjazną i miłą starszą panią. Ma zaawansowaną demencję potwierdzoną diagnozą lekarską i z tego powodu powinna mieć wiele zajęć, chodzi powolutku i samodzielnie, czasem trzeba jej pomóc wstać z fotela. Niedużo mówi i potrzebuje pomocy podczas jedzenia – opiekunka musi ją karmić. Jej mowa bywa czasem trudna do zrozumienia, ale potrafi także udzielać klarownych odpowiedzi.
Pan Michael (87) jest osobą przyjazną i dostępną. Od niedługiego czasu porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Do tej pory sam dbał o żonę i się nią opiekował, jednak wykryto u niego guza w głowie i od niedawna jego stan zdrowia uległ pogorszeniu, ale to się może zmienić. Pan Michael pomaga podczas przechodzenia z łóżka na wózek. Umysłowo jest osobą sprawną, potrzebuje wsparcia przy opiece nad żoną i w codziennych obowiązkach.
Aktualnie personel Pflegedienst przychodzi codziennie, ale rodzina planuje redukcję wizyt co drugi dzień. Ale to jest jeszcze do uzgodnienia.
Opiekunka przejmie niektóre obowiązki związane z prowadzeniem domu: głównie gotowanie i codzienne ogarnianie domu. Rodzina zatrudnia pomoc domową, która przychodzi raz w tygodniu i zajmuje się generalnymi porządkami. Zakupy robią znajomi i rodzina, opiekunka, gdy pojawi się taka potrzeba. Rodzina zatrudnia ogrodnika.
Małżeństwo mieszka w mieście w domu jednorodzinnym o powierzchni 260 m2 z ogrodem. Do najbliższego sklepu jest 30 minut pieszo. Opiekunka ma umeblowany pokój z TV, osobna łazienką i dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...