Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego, samotnego, mobilnego Seniora, Pana Reinholda, bez demencji i nocek, od zaraz, 65824 Schwalbach am Taunus, 1600 Euro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego, samotnego, mobilnego Seniora, Pana Reinholda, bez demencji i nocek, od zaraz, 65824 Schwalbach am Taunus, 1600 Euro.

Stawka: 1600 Euro
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 65824 Schwalbach am Taunus, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszego podopiecznego, pana Reinholda (88). Pan Reinhold był aktywnym mężczyzną, jego głównym hobby było pływanie i siłownia. Obecnie jest mobilnym seniorem, wspiera się laską lub rollatorem, samodzielnie wchodzi po schodach.
Pan Reinhold nie ma demencji, chciałby być jak najdłużej samodzielny, mimo bardzo słabego wzroku. Pan Reinhold nie ma żadnej diety, je i pije samodzielnie, bez żadnych problemów. Lubi tradycyjną kuchnię, kanapki z kiełbasą i pomidorami, chętnie pije piwo bezalkoholowe.
Opiekunka robi zakupy, gotuje, pierze, prasuje, utrzymuje dom i wejście do domu w czystości i porządku, wynosi śmieci. Na miejscu jest zatrudniony ogrodnik. Ponadto pilnuje właściwego rytmu dnia, chodzi z seniorem na spacery, rozmawia i spędza czas, towarzyszy podczas wizyt u lekarza.
Pan Reinhold mieszka w domu jednorodzinnym o powierzchni 110 m2 z ogrodem, 5 pokoi + kuchnia, w mieście. W domu nie ma zwierząt. Do najbliższego sklepu jest około 10 minut. Do niedużego centrum handlowego można dojechać S-Bahn, ewentualnie taksówką.
Opiekunka ma do dyspozycji osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...