Skocz do zawartości

SAMOTNA SENIORKA W MOENCHENGLADBACH POSZUKUJE OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM ORAZ AKTYWNYM PRAWEM JAZDY


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: 

PRAWO JAZDY I DOBRY NIEMIECKI

Wynagrodzenie: 1700 EUR/ NETTO/ MSC
Miejscowość: MOENCHENGLADBACH 41238
Termin: OD ZARAZ

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka Margot ma 88 lat, waży ok. 45kg, mierzy 155 cm wzrostu. Jest osłabiona starczo ze względu a wiek, nie cierpi na żadne ‘’ciężkie’’ choroby, samodzielna, sama je, sama wykonuje czynności toaletowe, sama się porusza, potrzebuje jedynie pomocy w pielęgnacji, w myciu. Mieszka w domku jednorodzinnym, gdzie opiekunka ma dla siebie oczywiście osobny pokój z pełnym wyposażeniem, dostępem do Internetu oraz własną toaletą. Do dyspozycji auto marki Fiat Punto. Do sklepu ok. 10 minut drogi.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności pielęgnacyjno- higienicznych, utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, wykonywanie obowiązków związanych z prowadzeniem domu, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:
Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej, ‘’zielonej’’ okolicy. Do dyspozycji opiekuna pozostaje w pełni umeblowany osobny pokój, stałe łącze internetowe, a także osobna toaleta.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Wymagania:

.

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...