Skocz do zawartości

OPIEKUNKA Z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ORAZ PRAWEM JAZDY DO SENIORKI


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: 

od zaraz , prawo jazdy

Wynagrodzenie: 1850 plus premia wakacyjna
Miejscowość: 84329 Wurmannsquick
Termin: OD ZARAZ

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Opis stanu zdrowia podopiecznej:
Seniorka ma 83 lata, waży około 62 kg i ma 162 cm wzrostu. Ma przyznany 1 stopień pielęgacyjny. Cierpi na ogólne osłabienie starcze, nadciśnienie, inkontynencję, astmę i problemy ze słuchem. Jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rolatora. Potrzebuje asekuracji w życiu codziennym z powodu złamania kości szyjki udowej, którego doznała w przeszłości. Brak nocek.

Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkalne:
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu około 10 min. Do dyspozycji opiekunki własny pokój, osobna łazienka, TV w pokoju. W domu seniorki mieszkają 4 koty.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Wymagania:

.

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...