Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GC-logo.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

ZLECENIE DO MAŁŻEŃSTWA, Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM OD 11.07.2023

Wynagrodzenia: do 1600 euro netto/ miesięcznie
Miejscowość: 88630 Pfullendorf
Poziom znajomości języka: Komunikatywny
Płeć podopiecznego: Małżeństwo

form.png

 

Opis zlecenia

Do opieki sympatyczne i komunikatywne małżeństwo. Seniorka w wieku 82 lat zmaga się z demencją, nie przejawia tendencji do agresji. Jest mobilna, porusza się w pełni samodzielnie, natomiast na dłuższe dystanse wymagany jest wózek inwalidzki. Schorzenie objawia się problemami z orientacją oraz pamięcią. Senior ma 85 lat jest w osobą mobilną, która wykonuje wiele czynności samodzielnie. W ostatnim czasie pojawiły się u niego początki demencji. Małżeństwo bardzo lubi spędzać czas oglądając telewizję lub spacerując.

Do głównych zadań opiekunki należą: robienie zakupów, gotowanie, przyrządzanie posiłków, pomoc przy higienę osobistej i toalecie, wsparcie przy ubieraniu i rozbieraniu się, dotrzymanie towarzystwa podczas wizyt u lekarza.

Do dyspozycji opiekunki jest się w pełni umeblowany i wyposażony pokój z osobną łazienką oraz połączeniem z Internetem. W miejscowości znajduje się wiele sklepów oraz punktów usługowo-handlowych.

Kontakt

GC-mlogo.jpg
Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy
ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Tel.: 452 101 821
509 780 868
94 342 40 56
Email: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...