Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego, dla naszej sympatycznej, samotnej, mobilnej Seniorki, Pani Cäcilii, od zaraz, 85110 Kipfenberg, 1700 Euro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego, dla naszej sympatycznej, samotnej, mobilnej Seniorki, Pani Cäcilii, od zaraz, 85110 Kipfenberg, 1700 Euro.

Stawka: 1700 Euro
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 85110 Kipfenberg, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym niemieckim dla naszej podopiecznej pani Cäcilii (82). Pani Cäcilia potrzebuje wsparcia osoby, która ma doświadczenie z demencją, jest kochana i dowcipna, ponieważ pani Cäcilia lubi żartować i jest bardzo wdzięczna wobec serdecznych osób.
Nasza podopieczna ma demencję, zapomina się i ma dezorientację czasową i przestrzenną. Porusza się samodzielnie, na dłuższych spacerach korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest jeszcze ogólnie dosyć samodzielna, potrzebuje kogoś, kto ją będzie aktywizował do pomocy w obowiązkach domowych.
Seniorka zajmuje parter wolnostojącego domu. Na pierwszym piętrze mieszka jej wnuczka, która jest osoba czynną zawodowo – ma trzy razy w tygodniu zmiany nocne – i która zajmuje się dbaniem o dziesięcioletniego psa pani Cäcilii, a także zakupami. Drugie piętro zostało wynajęte. Z parteru można wygodnie przejść z tarasu do ogrodu.
Opiekunka/opiekun ma osobny pokój z TV i rower do dyspozycji. Do sklepów jest około 20 minut pieszo. Na miejscu jest zapewniony dostęp do Internetu.
Do zadań opiekunki/ opiekuna należy: przygotowywanie posiłków, pranie, dbanie o porządek i czystość w domu, wsparcie seniorki w czynnościach dnia codziennego oraz dotrzymywanie jej towarzystwa, wspólne spacery z seniorką.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...