Skocz do zawartości

Gdzie wolicie pracować w mieście czy na wsi?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałam już w wielu miejscach i na wsi i w mieście i jednak wolę jeździć do większych miast. Większa możliwość wyboru transportu, więcej sklepów, można w wolnym czasie pozwiedzać. Teraz pracuję akurat na wsi u sympatycznej babci i będę tu wracać, ale wolałabym, żeby babcia mieszkała w mieście ;). Hehe. Na szczęście mam samochód do dyspozycji i czasem gdzieś z PDP jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże miasto? Brrr...po pierwsze to gubię się w takich dużych miastach a po drugie nie ma możliwości oddychania świeżym powietrzem i wykonywania sportów. Ja raczej z tych małomiasteczkowych ;). Poza tym z mojego doświadczenia wiem, że na wsi mieszkają sympatyczniejsi ludzie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto i to najlepiej duże - Berlin, Hamburg... kiedyś byłam na ofercie w Berlinie to PDP zabierał mnie na kolacje do restauracji raz na jakiś czas ;) . To były czasy...

Na zadupiu to nie ma nawet gdzie wyjść i co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też wolę duże miasta ale moga też być mniejsze ale ze sklepami-taka prawda ze jest co pooglądac jak są sklepy a i pozwiedzać też jest co,,,a na wsi ? nie wiem -ale chyba bym się zanudziła-krajobrazów mam po uszy w Polsce, w miescie codziennie idę sobie na zakupy ,codziennie spacerek mam po drodze a czasu mam naprawdę bardzo dużo i aby tak dalej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie miasto,ale za to duże ograniczenie ze znalezieniem odpowiedniej oferty pracy. Wieś mnie dołuje,nie lubię zapachu gnojownika czy krów za oknem :cry: Fakt,że wydaje się o wiele więcej gotówki w mieście,ale zawsze można zostawić kartę do bankomatu w domu lub zabrać niewielką gotówkę i wtedy nie ma pokus. Ja pracuję / pracowałam przez Firmy polskie i przelew na konto przychodzi po 45 dniach pracy za pierwsze 30 dni pracy,więc żywej gotówki nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Hej. 

Na początku tylko miasto bo chciałam czuć się bezpiecznie i mieć możliwość czmychnąć w każdej chwili, a teraz to tylko wiochy, bo uwielbiam te okoliczności natury a i sama nie jestem rozrywkowa i wystarczy mi książka w ogrodzie :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Na początku tylko miasto bo chciałam czuć się bezpiecznie i mieć możliwość czmychnąć w każdej chwili, a teraz to tylko wiochy, bo uwielbiam te okoliczności natury a i sama nie jestem rozrywkowa i wystarczy mi książka w ogrodzie :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Na początku tylko miasto bo chciałam czuć się bezpiecznie i mieć możliwość czmychnąć w każdej chwili, a teraz to tylko wiochy, bo uwielbiam te okoliczności natury a i sama nie jestem rozrywkowa i wystarczy mi książka w ogrodzie :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...