Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie do seniorki / samochód do dyspozycji Opiekunki / 1600 € + PREMIE


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

samotna seniorka

Wynagrodzenie: 1600
Miejscowość: 67435 Neustadt
Termin: 14.06.2023
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 89 lat, waży ok 65 kg, mierzy 155 cm wzrostu. Został jej przyznany II stopień niepełnosprawności. Cierpi na inkontynencję moczową. Widać u niej również początki demencji, bywa zapominalska. W przeszłości przeszła udar. Mowa, słuch oraz wzrok osłabione ze względu na wiek, pani nosi okulary. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowa. Seniorka większość czasu spędza w łóżku. Noce przesypia bez problemu. Trzeba jej pomóc przy przesiadaniu się na wózek oraz łóżko, nie jest wymagany całkowity transfer. Podopieczna lubi rozwiązywać krzyżówki oraz grać w gry. Wieczorami ogląda telewizję. Czas wolny jest zachowany. Seniorka mieszka z córką w domu jednorodzinnym, z którą prowadzi się gospodarstwo domowe, nie trzeba robić wszystkiego samemu. Zakupy przejmuje również córka. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój z telewizorem oraz osobna łazienka. Jest dostęp do Internetu. Do dyspozycji jest również auto.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny ciała (mycie, ubieranie itp.). W domu dostępne są takie pomoce, jak: wózek inwalidzki, rollator, lift, łózko pielęgnacyjne, przenośna toaleta. Do zadań Opiekunki należy również pomoc w prowadzaniu gospodarstwa domowego.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...