Skocz do zawartości

Zastępstwo na 4 tyg. Samotna Seniorka Pani Christa potrzebuje wsparcia opiekunki z prawem jazdy, Offenburg, 1600 euro, osobna łazienka, bez wstawania nocnego, bez inkontynencji.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Zastępstwo na 4 tyg. Samotna Seniorka Pani Christa potrzebuje wsparcia opiekunki z prawem jazdy, Offenburg, 1600 euro, osobna łazienka, bez wstawania nocnego, bez inkontynencji.

Stawka: 1600 Euro
Termin wyjazdu: 12.06.2023
Miejscowość: 77652 Offenburg, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Pani Christa przeszła udar w 2018 roku. Pani Christa chodzi o rollatorku i trzeba ją asekurować. W domu seniorki dostępna jest winda schodowa.
Podopieczna robi praktycznie wszystko sama, potrzebuje jedynie wsparcia drugiej osoby. Pani Christa jest w pełni sprawna umysłowo. Załatwia wiele spraw, np. umawia wizyty u lekarza przez telefon. Nosi okulary, nie ma problemów ze słuchem. Jest pod opieką fizjoterapeuty i ergoterapeuty. Na co dzień podopieczna sama wykonuje poranną toaletę. Opiekunka pomaga jej przy kąpieli, która ma miejsce dwa razy w tygodniu, ubieraniu i rozbieraniu się. Seniorka nie ma inkontynencji i korzysta normalnie z toalety. Potrzebuje wsparcia przy podciąganiu spodni. W nocy seniorka śpi spokojnie. Opiekunka ustala z podopieczną jadłospis. Pani Christa nie ma problemów z przełykaniem. Opiekunka rozdziela i podaje jej leki.
ZAINTERESOWANIA I CECHY CHARAKTERU:
Pani Christa jest bardzo spokojną osobą, która dużo wypoczywa w ciągu dnia. Od czasu do czasu seniorka lubi pooglądać filmy. Po południu opiekunka gra z nią w jej ulubioną grę.
Seniorka jest bardzo kulturalną i miłą osobą.
Podopieczna jest rozmowna, ale nie do przesady. Ceni sobie spokój.
Przyjaciółką rodziny jest pewna Polka, która jeździ samochodem i zabiera seniorkę np. do fryzjera.
WARUNKI MIESZKANIOWE I OBOWIĄZKI DOMOWE:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Obok domu znajduje się ogród. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój i własną łazienkę. Dostępny jest oczywiście Internet. Warunki mieszkaniowe są dobre. Opiekunka nie musi wstawać w nocy.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...