Skocz do zawartości

Krótkie 4 tyg. zlecenie od 05.06.2023 dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim. Do opieki samotna Seniorka Pani Rosemarie, osobna łazienka.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Krótkie 4 tyg. zlecenie od 05.06.2023 dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim. Do opieki samotna Seniorka Pani Rosemarie, osobna łazienka.

Stawka: 1500 Euro
Termin wyjazdu: 05.06.2023
Miejscowość: 88447 Birkenhard, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Pani Rosemarie jest pracowitą osobą, najchętniej chciałaby robić wszystko sama w domu. Lubi prasować, słuchać muzyki. Chętnie spędza czas na świeżym powietrzu, w ogrodzie. Lubi też wyruszać na wycieczki i podróżować. Demencja rozwinęła się u niej w stopniu średnim, zdarza jej się zapominać choruje na cukrzycę, przyjmuje insulinę. Pani Rosemarie nie ma problemów z komunikowaniem się, nosi okulary. Do chwili upadku była w pełni sprawną i samodzielną osobą, obecnie wspiera się rollatorem podczas chodzenia, a na dłuższe trasy używa wózka inwalidzkiego. Seniorka nie ma inkontynencji, sama korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi wkładki. Podopieczna nie ma żadnej diety. Nie ma problemów z żuciem ani połykaniem. Jada samodzielnie.
Opiekunka będzie wspierać seniorkę w gospodarstwie domowym przy praniu, gotowaniu, sprzątaniu. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym, na obrzeżach niedużego miasteczka w Badenii Wirtembergii. Do najbliższego sklepu można dojść pieszo do 20 minut.Dla opiekunki przygotowano umeblowany pokój z TV i dostępem do Internetu oraz osobną łazienką.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...