Skocz do zawartości

SAMOTNA SENIORKA W WESSELING POSZUKUJE OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM OD 29 MAJA


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: 

SAMOTNA SENIORKA W WESSELING POSZUKUJE OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM OD 29 MAJA

Wynagrodzenie: 1800 euro netto/ msc
Miejscowość: Wesseling
Termin: 29.05.23

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka Margareta ma 86 lat, waży ok. 80kg, waż 162cm wzrostu, ma przyznany 2 stopień pielęgnacyjny. Jest osłabiona starczo, cierpi na nadciśnienie, ma problemy z sercem, nie wymaga opieki nocnej, jest troszkę zapominalska już ze względu na wiek, częściowo inkontynentna. Po malutku chodzi przy rollatorku, ma też do dyspozycji wózek, sama potrafi się przesiada z łóżka na wózek, potrzebuje niewielkiej asekuracji.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Zakwaterowanie w Wesseling. Komfortowy pokój(z wyposażeniem) dla o opiekunki, z osobną toaletą, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• opiekunka nie musi być osobą zaszczepioną,
• doświadczenie w opiece nad starszymi osobami,
• chęć pozostania na zleceniu na okres minimum 2 miesięcy/ 8 tygodni,
• dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej podanym terminie.

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...