Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

senitium_logo_profil.png

poszukuje osób na stanowisko

Zlecenie do małżeństwa od 15.06.23 w Bad Waldsee/ 88339

Miejsce pracy: Bad Waldsee/ 88339
Wynagrodzenie: 1600 euro na rękę na miesiąc plus premia wakacyjna !!!
Data wyjazdu: 15.06.2023
Okres pobytu: 6 tygodni
Wymagana znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Stan zdrowia podopiecznego

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego
📞 505 440 380
🌷 Kto: Pani Erika i Pan Friedrich
🌷 Termin wyjazdu: 📆 15-06-2023 na 6 tygodni
🌷 Lokalizacja: 📍 Bad Waldsee/ 88339
🌷 Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna
🌷 Wynagrodzenie za 6 tyg.: 💰 2266 Netto/ Euro + bonus letni
Do objęcia opieką jest małżeństwo – pani Erika i pan Friedrich mieszkające w miejscowości Bad Waldsee (88339) w Badenii Wirtembergii. W domostwie jest też pies. Pani Erika ma 88 lat, waży 65 kilo przy wzroście 160 cm. Cierpi na demencję, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie. Nosi okulary. Orientacja czasowa- częściowo zaburzona. Porusza się przy pomocy rolatora albo laski- jedynie delikatna asekuracja ze strony Opiekunki. Brak inkontynencji kałowo-moczowej. Dieta normalna. Wstaje koło 07:00, idzie spać koło 20:00, nie ma problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy. Jest cierpliwa otwarta. Lubi czytać, spacerować. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, utrzymanie domostwa w czystości, organizacja czasu wolnego, gotowanie, zakupy z rodziną. Pan Friedrich ma 88 lat, 78 kilo przy wzroście 178 cm. Cierpi na nadciśnienie. Orientacja nie zaburzona. Porusza się przy pomocy rolatorka, asekuracja nie jest wymagana. Brak inkontynencji. Dieta normalna. Wstaje koło 07:30, kładzie się spać koło 20:00. Nie ma problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy. Jest miły, otwarty, kontaktowy. Lubi muzykę, TV. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, utrzymanie domostwa w czystości, organizacja czasu wolnego, gotowanie, zakupy z rodziną. WARUNKI MIESZKANIOWE: Do dyspozycji Opiekunki zostaje oddany standardowo wyposażony pokój z internetem w mieszkaniu znajdującym się w domku wielorodzinnym. Bardzo spokojna okolica; na zakupy jedzie się z rodziną.
Potrzebujesz więcej informacji 📞
Zadzwoń: 📞Monika- 505 440 380

Zakres obowiązków opiekuna / opiekunki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, utrzymanie domostwa w czystości, organizacja czasu wolnego, gotowanie, zakupy z rodziną.

Dodatkowe informacje

Gwarantujemy:

• wysokie zarobki

• bezpłatny transport od drzwi do drzwi;

• umowę zlecenie na jasnych warunkach - oskładkowana od średniej krajowej;

• wyżywienie i zakwaterowanie w domu Podopiecznego;

• pełna organizacje podróży;

Kontakt

APN Sentium
ul. Ks. Hugona Kołłątaja 8/4
45-062 Opole
 +48 505-440-380

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...