Skocz do zawartości

Jak przekonać PDP do rollatora?


Gość Elżbieta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elżbieta

Moja PDP za nic nie chce wychodzić na spacery z rollatorem. Bierze laseczkę do jednej ręki, podtrzymuje się mojego ramienia i tak drepcze centymetr po centymetrze od ławki do ławki. Bardzo męczymy się takim spacerem obie z PDP, ale babcia na słowo 'rollator' dostaje spazmów. Mówi, że nie chce pokazywać się z czymś takim przed sąsiadami. Miałyście podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przetrzymać ją tak kilka dni? Niech nie wychodzi na spacery. Może w końcu zobaczy, że spacer to tylko z rollatorem?

Moja PDP chodzi z rollatorem już dobrych kilka lat i sobie chwali. Mówi, że ułatwia jej życie. Z laską to wiadomo człowiek chodzi w nienaturalnej pozycji i jeszcze skrzywia niepotrzebnie kości i obciąża staw biodrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Miałem taki problem kilka lat temu. Pakowałem rolator do bagażnika i zabierałem pdp do innego miasta na odludzie na spacery, aż sama przyznała że z rolatorem jej wygodniej. Poźniej chodziła już z nim wszędzie. Starszych ludzi trzeba zrozumieć, bo oni też chcą dobrze wyglądać. Nic na siłę tylko sposobem. Inny pdp nie chciał za nic w świecie nosić aparatu do ucha, bo się wstydził. Zgadywał co do niego się mówi i robił z siebie matołka. Wreszcie mu powiedziałem że bez ucha nie może wykorzystywać swojej inteligencji i poczucia humoru bo nie rozumie innych i sporo na tym traci. Podziałało. Po miesiącu przyznał, że ludzie chętniej z nim zagadują. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...