Skocz do zawartości

Polska w półfinale mistrzostw świata w piłce ręcznej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eh...szkoda, że nie mogłam oglądać dziś tego meczu. Pasjonuję się polskimi szczypiornistami. Czytałam z telefonu relację na żywo, tylko tyle musiało mi wystarczyć... w tamtym roku przegraliśmy Chorwatami, ale przed tym meczem byłam dobrej myśli i wygraliśmy!

Brawo Polacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nie wiedziałem, że kobiety interesują się piłką ręczną. Ja akurat wypoczywam na urlopie i miałem to szczeście, że mogłem oglądać mecz w TV. Może nie był to zbyt piękny mecz, ale wygraliśmy 24:22. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie na przykład pilka ręczna nie interesuje, ale cieszę się, że jesteśmy w półfinale mistrzostw świata. Brawo!

Szczerze to nawet nie wiem jakie są zasady w piłce ręcznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...