Skocz do zawartości

Alkohol- dlaczego pijecie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego pijecie?? Co was tak w tym kręci?? Czy upijanie sie do nieprzytomnosci jest dla was czymś normalnym?? Co sądzicie o tym iż coraz młodsi sięgają po alkohol?? Czy będąc pijanym czujecie się np kimś ważniejszym (o jaki to ja nie jestem bo się upiłem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzieciaki robią to dla szpanu starsza młodzież żeby się wyluzować a dorośli to już różnie bywa. ale fakt że po alkoholu człowiek robi się troszkę odważniejszy i staje się bardziej wyluzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
ale fakt że po alkoholu człowiek robi się troszkę odważniejszy i staje się bardziej wyluzowany

a gó*** prawda, nawet testy były i jak myślisz że pijesz to i tak jest ci luźno, dopiero jak masz jakiś efekt alkocholu(chwiejesz się itd.) to jesteś pewien że się "napiłeś i jetses odważny"

osobiście piję for fan, ale przez gardło z piw przechodzi mi tylko reds, po innych mam odruch wymiotny, lubie też trunki różne, jak dobre wino czy miodek pitny. Ale nigdy zapic się w trzy dupy, tylko tak żeby to poczuc, i wystarczy.(delikatnie poczuc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu przede wszystkim chodzi o to że alkohol szkodzi i to nie tylko temu co pije, ale tez i jego rodzinie. A może przede wszystkim rodzinie. Osobiście nie piję, jestem przeciwna alkoholowi w jakiejkolwiek postaci . Zbyt dużo w życiu przeżyłam nieszczęść z powodu alkoholu, zbyt dużo sie napatrzyłam na pijanych ludzi, wiec wiem aż nadto dobrze jak reaguje człowiek trzeźwy a pijany.I Michell ma rację ------po alkoholu człowiek inaczej myśli { o ile w ogóle myśli }, jest wyluzowany, myśli że wszystko mu wolno. A potem ? " nie pamiętam " --takie zazwyczaj słowa sie słyszy. Podobno wszystko jest dla ludzi ---ale zadajcie sobie pytanie-kto stworzył alkohol i po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie pije ale pilam...pilam bo nie radzilam sobie z zyciem ciagle pedzialm chcailam byc lepsza,piekniejsza,madrzejsza bo oklamywalam sie,bo nie mialam odwagi zyca w kocu pilam bo nie mailam odwagi umrzec w piciu chcialam odnalez konic mojego bytu tutaj,przezylam i zyje...i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czemu od razu każdy kojarzy - jedno piwo z alkoholizmem?

Wytłumaczy mi to ktoś???

Jeśli jestem na imprezie i prowadzę, lub po prostu nie chcę/ nie mam ochoty pić - to nie pije a bawię się tak samo dobrze jak wszyscy... a jeśli chcę się napić to przede wszystkim wiem Z KIM KIEDY I GDZIE....

Lubię piwo... nie pijam codziennie bo nie o to chodzi... czy jestem alkoholikiem?

W życiu nie pozwolę sobie na to by moja dziewczyna kiedykolwiek widziała mnie w stanie - gdy przeholuję - a też swoją droga czasami może być po jednym piwie a czasami wcale....

Wszystko jest dla ludzi ale trzeba to robić czy tez używać z umiarem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dlaczego pijecie?? Co was tak w tym kręci?? Czy upijanie sie do nieprzytomnosci jest dla was czymś normalnym?? Co sądzicie o tym iż coraz młodsi sięgają po alkohol?? Czy będąc pijanym czujecie się np kimś ważniejszym (o jaki to ja nie jestem bo się upiłem)?

Ja piję tylko z moimi ziomkami dla towarzystwa, dla śmiechu i dla chyba już Polskiej tradycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
6 godzin temu, Łukasz napisał:

piję :drink::piwo::piwo::piwo:  , bo mnie piąta żona rzuciła :płacz::(:hahaha:

Ale mnie rozbawiłeś @Łukaszku-:hahaha::hahaha::hahaha: aż 5 żon? Ale byłeś bogaty w żony-hahahhaha życie jest piękne!!!:serce::love: ale jeszcze jesteś młody i piękny i będzie nastepne 5 żon,,,,jak szaleć to do końca,nie ma to czy tamto:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

niezły wątek.

ja w ogóle nie piję. Tyle wokół mnie moczymordów, że aż wstyd by piwo kupić w sklepie - to nie pije, choć na pewno kto wypije jedno piwo to nie jest jakiś problem przecież.

        Za to ostatnio obserwuje jak mój dobry znajomy całkowicie się stoczył : niechlujstwo, długi i wóda w lichym towarzystwie. W głowę zachodzę co go zniszczyło : miał absolutnie wszystko: dom, pracę, kasę, zawsze nową wielbicielkę... No, rodziny nie miał bo wolał wolność, ale to nie powód do pijaństwa? Myślę, że lubił sobie chlapnąć i w końcu - koło 50tki stawał się coraz słabszy psychicznie i uzależnił się chemicznie od alkoholu, a w mózgu dziura i bzdury w głowie.

      Alkohol niszczy mózg i uzależnia chemicznie, o czym za mało się mówi albo wcale. Choć każdy ślepy widzi jaki głupkowaty staje się pijak.

      Za mało oświaty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ,tak siedzę i myslę na trzeżwo:hahaha: czemu ja piję!! a piję tylko :piwo:,,sporadycznie nieraz jakiegoś :drink: ale czemu? Piwo mam wskazane ,uwielbiam smak piwa i się bardzo dobrze czuję po piwie ,,nie zasypiam a wręcz odwrotnie,,budzę się do życia,, gdy jest upał to z wielka przyjemnością sięga się  po schłodzone zimne:piwo: czy na grilu czy na tarasie,,czy w domu,,,pycha 

a tak się fajnie pije ,ze nieraz puknie 5 i koniec picia,,,fajne towarzystwo ale nawet w dwójkę sobie pogawędzić i sobie popiwkowac jest fajnie,,lubię ,, po :piwo: odbije się/beknie/:hahaha: ,żołądek zacznie pięknie pracować ,,nic nie stoi na żołądku,,piwo jest dobrym poganiaczem piasku na nerkach,,

to tyle o piciu bo jestem na odwyku:płacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

Wiecie co ,tak siedzę i myslę na trzeżwo:hahaha: czemu ja piję!! a piję tylko :piwo:,,sporadycznie nieraz jakiegoś :drink: ale czemu? Piwo mam wskazane ,uwielbiam smak piwa i się bardzo dobrze czuję po piwie ,,nie zasypiam a wręcz odwrotnie,,budzę się do życia,, gdy jest upał to z wielka przyjemnością sięga się  po schłodzone zimne:piwo: czy na grilu czy na tarasie,,czy w domu,,,pycha 

a tak się fajnie pije ,ze nieraz puknie 5 i koniec picia,,,fajne towarzystwo ale nawet w dwójkę sobie pogawędzić i sobie popiwkowac jest fajnie,,lubię ,, po :piwo: odbije się/beknie/:hahaha: ,żołądek zacznie pięknie pracować ,,nic nie stoi na żołądku,,piwo jest dobrym poganiaczem piasku na nerkach,,

to tyle o piciu bo jestem na odwyku:płacz: 

O Juziuś Maria :hahaha:to chyba bezalkoholowe piwko :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 w tym roku tak będzie ,tylko z obrazków,,,że jeszcze zapomnę jak naprawdę smakuje i się już tak odzwyczaję ,że będe jeszcze wstręt czuła:hahaha: 

teraz jak wpadnę w Polskę ,to łyk lyk łyk aby się nałykać znowu na 2 miesiące odwyku ,,,można? można,,, @erika jakie bezalkoholowe ,,,chodz piłam bezalkoholowe i było super w smaku,,:hahaha:

jakoś trzeba odreagować -to z tej radochy ,że jest się na wolności, to sięga też się po piwko ,wiadomo ,ze nie jesteśmy w pracy a w domu swoim ,,więc to całkiem inaczej jest niż w DE,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...