Skocz do zawartości

5 dzień abstynencji


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w kieszeni zostanie po dzisiejszym dniu 100. Sporo!!! Współczuję tym co palą we dwoje. Już sobie obiecałem, że jutro zamiast tradycyjnego obiadu wjedzie za tę kasę kubełek KFC. Tyle piszą o nagradzaniu się więc to zrobię :))))

Ta noc był łatwiejsza, bo zmęczenie już nie wybudzało tylko spałem jak kłoda. Rano mózg już się przyzwyczaił, ze paleniska nie będzie to i nie wybudzał skoro świt, a nawet po przebudzeniu pozwolił jeszcze godzinę się przespać. WOW! Do tej pory wstawałem o 6 i leciałem na fajeczkę czy to w Polsce czy w Niemczech. 

Mam wrażenie, że do popołudnia było trochę lepiej, bo już nie ma wahań temperatur a i ciśnienie się uspokoiło chociaż wyczuwam jeszcze lekki szok.

Od 17 wszystko mnie już irytowało. 

Dopiero dzisiaj założyłem tutaj tematy i opisuję co i jak się dzieje. W każdej wolnej chwili słucham audiobooka Carra i chyba nie jest za późno, bo nadal nie palę. 

Mam dużą nadzieję, że jutro będzie już lepiej i te wszystkie opisy w internecie nie będą dotyczyły mojej osoby czego i Wam życzę. 

Szósty dzień przed nami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dużym wrażeniem tego, z czym się mierzysz, jak to opisujesz, jak się hartujesz. Na pewno potrzebne jest ci wsparcie, jak zwykle, jak każdy człowiek w trudnych momentach.

Apel do czytających - wszelkimi sposobami postarajmy się Jokera wspierać. Dobrym słowem, dobrymi pomysłami ale chyba przede wszystkim pochwałami działania bo to jakby nagroda i docenienie za wysiłek. Człowiek łasy na pochwały i docenianie mobilizuje się jakby łatwiej, pragnie jeszcze, więcej i pragnie też wypaść w oczach innych jeszcze lepiej. Nie pozostawajmy jedynie biernymi czytaczami choć czyta się z przyjemnością. Pasjami lubię czytać ludzi, którzy wypowiadają się z sensem, logiką, poprawną polszczyzną ale też mają naprawdę coś do powiedzenia.

Joker życzę ci, aby nie zdarzyło się coś co zawróci cię z tej drogi, żadnych zwrotów akcji powodujących jakiś bezsens życia i tym samym bezsens dotychczasowych działań, sukcesów lub osiągnięć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Joker napisał:

To w kieszeni zostanie po dzisiejszym dniu 100. Sporo!!! Współczuję tym co palą we dwoje. Już sobie obiecałem, że jutro zamiast tradycyjnego obiadu wjedzie za tę kasę kubełek KFC. Tyle piszą o nagradzaniu się więc to zrobię :))))

Ta noc był łatwiejsza, bo zmęczenie już nie wybudzało tylko spałem jak kłoda. Rano mózg już się przyzwyczaił, ze paleniska nie będzie to i nie wybudzał skoro świt, a nawet po przebudzeniu pozwolił jeszcze godzinę się przespać. WOW! Do tej pory wstawałem o 6 i leciałem na fajeczkę czy to w Polsce czy w Niemczech. 

Mam wrażenie, że do popołudnia było trochę lepiej, bo już nie ma wahań temperatur a i ciśnienie się uspokoiło chociaż wyczuwam jeszcze lekki szok.

Od 17 wszystko mnie już irytowało. 

Dopiero dzisiaj założyłem tutaj tematy i opisuję co i jak się dzieje. W każdej wolnej chwili słucham audiobooka Carra i chyba nie jest za późno, bo nadal nie palę. 

Mam dużą nadzieję, że jutro będzie już lepiej i te wszystkie opisy w internecie nie będą dotyczyły mojej osoby czego i Wam życzę. 

Szósty dzień przed nami.  

Tylko spróbuj się poddać !Tu masz już 🥉na początek .Ja bez Desmo bym nie wytrzymała.Byly plastry,pastylki ,gumy .Ograniczyłam, ale nie przestałam ,jednak po D...udało się za pierwszym podejściem.I miałam takie założenie i teraz padniesz jak przeczytasz🤣🤣🤣🤣🤣 Więc...chciałam zobaczyć jak będę wyglądać jak mi 10 -12 kg przybędzie 🤣🤣a że byłam chudzielcem 😱to bardzo chciałam przytyć.Wiedziałam że zacznę podjadać i tak rzeczywiście było.Przytylam 10 dokładnie i dobrze mi z tym ku radości najbliższych również. Nie palę 10lat.

Ps.

Najgorzej było rano, ale tabletki pomagały a i na początku do ok 2 miesięcy piłam znacznie więcej kawy.

Fajnie pachnieć sobą a nie walić nikotyną☝️  

Edytowane przez Amaranta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amaranta Gratuluję!!! U mnie to jakiś cyrk, bo za pierwszym razem było spokojnie. 

9 godzin temu, Amaranta napisał:

Ograniczyłam, ale nie przestałam ,jednak po D...udało się za pierwszym podejściem.I miałam takie założenie i teraz padniesz jak przeczytasz🤣🤣🤣🤣🤣 Więc...chciałam zobaczyć jak będę wyglądać jak mi 10 -12 kg przybędzie 🤣🤣a że byłam chudzielcem 😱to bardzo chciałam przytyć.Wiedziałam że zacznę podjadać i tak rzeczywiście było.Przytylam 10 dokładnie i dobrze mi z tym ku radości najbliższych również. Nie palę 10lat.

Kobiety :) Tylko mi nie mów, że gdyby było niekorzystnie to paliłabyś nadal 

Dzięki wszystkim za kciuki, ale nie róbmy szopy. Piszę bardziej dla innych. Jutro SIÓDMY dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam miesiąc przed wyjazdem na ofertę i zaczęłam palić na parkingu w połowie drogi :( Chyba już nie spróbuję, bo za dużo z tym zachodu i nie chciałabym jeszcze raz przechodzić tych katuszy a na końcu zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...