Skocz do zawartości

Ksiądz po kolędzie wiedział gdzie pracuje


Gość Baska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny uważajcie co i komu mówicie. Przyjęłam księdza, który powiedział że pracuję w Niemczech a jak zapytałam skąd wie to powiedział, że sąsiedzi zawsze wszystko wiedzą :)) Opadła mi kopara i lepiej nic nie mówić nawet sąsiadom którym się ufa. Teraz siedzę i dumam co będzie jak ktoś życzliwy doniesie do us licząc może że tak jest albo czy aby nie jest mi za dobrze. Nie widział co prawda, że na czarno bo tym się nie chwalę, ale urząd zobaczy przecież co i jak. Pewnie nic się nie stanie, ale lepiej się nie przyznawać, bo można się potknąć nawet nie w Niemczech ale właśnie w Polsce. Księdzu koniec końców powiedziałam że byłam dwa razy za koleżanką i nie jeżdżę.

Zdrowego i dobrego Roku! Baśka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 09:19, Gość Ula napisał:

Kiedyś skarbówki przeczesywały Facebooka i ponoć sprawdzały kto czym się chwali i gdzie udziela. Jakas babeczka pisała że ja wezwali i pokazywali wpisy o pracy na czarno. 

Jak ktoś z imienia i nazwiska chwali się wszem i wobec to nawet mi jej nie żal. Przepraszam, ale jak się chce brylować w społeczności a nie w wąskim gronie znajomych to jest jak proszenie się o problemy. Ile to było wpisów, że jutro wyjazd, albo wracam za dwa dni. Złodzieje mają wszystko jak na tacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...