Skocz do zawartości

A&J Partners - opinie


Oceń agencję  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki był czas oczekiwania na ofertę?

  2. 2. Czy umowa dotarła w ustalonym czasie?

  3. 3. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualnym opisem stanu zdrowia podopiecznego) przed wyjazdem?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie pytałam/em
      0
  4. 4. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki lub rodziny podopiecznego?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie, to było nowe zlecenie
    • Nie pytałam/łem
  5. 5. Czy stan zdrowia podopiecznego był zgodny z rzeczywistością?

  6. 6. Czy przedstawione warunki mieszkaniowe były zgodne z rzeczywistością?

  7. 7. Czy przedstawione obowiązki były zgodne z rzeczywistością?

  8. 8. Czy informacje o dostępie lub braku dostępu do telefonu lub/i internetu były zgodne z rzeczywistością?

  9. 9. Czy ustalony czas pracy był zgodny z rzeczywistością?

  10. 10. Czy ustalony czas wolny był zgodny z rzeczywistością?

  11. 11. Czy firma kontaktowała się z Tobą bez powodu w czasie wyjazdu?

  12. 12. Czy firma bezzwłocznie odpowiadała na Twoje telefony, smsy lub e-maile?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
      0
  13. 13. Czy firma reagowała na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z podopiecznym lub jego rodziną, zmiana stanu zdrowia podopiecznego, nadgodziny, wstawanie nocne)?

  14. 14. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora?

  15. 15. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie?

  16. 16. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami?

  17. 17. Czy pozostałe świadczenia (w zależności od umowy - premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami?

  18. 18. Czy firma wywiązała się ze wszystkich innych ustaleń i obietnic?

  19. 19. Czy wyjechał(a)byś za pośrednictwem tej firmy jeszcze raz?



Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie A&J Partners. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania). Po jej zakończeniu będziesz mógł dodać komentarz uzupełniający.

Szukasz tylko opinii? Sprawdź jak na pytania ankiety odpowiadali inni (wyświetl wyniki tuż pod ankietą). Możesz też sprawdź, które miejsce zajmuje interesująca Cię agencja w rankingu agencji opartym wyłącznie na ostatnich opiniach opiekunów: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/ 

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeszcze raz proszę odpowiedzieć mi na zadane wcześniej pytania : 1 Jak AJPartners w czasie szalejącej pandemii wyobraża sobie bezpieczną pracę w Niemczech ? 2 Jak w czasie panującej pandemii zabezpieczyliście bezpieczeństwo pracujących dla was ludzi ? Sami pracujecie zdalnie w domu, odizolowani od innych pracowników firmy , gdy tym czasem kobiety pracujące dla was są wsadzane do busa i podróżują nim minimum kilkanaście godzin z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski ) 3 Jak kobiety podróżujące w busie (ja na przykład minimum 18 godzin) mają się zabezpieczyć przed zarażeniem się od innych w busie ?Przecież objawy koronawirusa występują minimum po 14 dniach od zarażenia, zatem człowiek chory może nie zdawać sobie sprawy z tego, że choruje i zarażać innych . Jak w ciasnym busie oddychając tym samym powietrzem, przy braku możliwości zachowania bezpiecznej odległości od siebie możemy uchronić się przed zarażeniem ? 4 Jak firma zamierza przewozić z Niemiec do Polski i z Polski do Niemiec ludzi w podeszłym wieku. Są one narażone tym bardziej na zachorowanie a nawet na śmierć z powodu zarażenia koronawirusem. 5 Jakie firma ma dane o stanie zdrowia wysyłanych do pracy ludzi ? A co za tym idzie jaką mamy gwarancję, że nie spotka nas po drodze niemiła niespodzianka zarażenia ? 6 Ile osób w tej szczególnie niebezpiecznej sytuacji będzie teraz podróżowało w busie ? Proszę podać liczbę. 7 Skoro zmieniły się warunki pracy i bezpieczeństwa a każda podróż obarczona jest wysokim ryzykiem zachorowania , zarażenia się , to jak firma zamierza nam to wysokie ryzyko zrekompensować finansowo ? Proszę o szczegóły. 8 Skoro AJPartners jest świadoma tego, że praca bez wynagrodzenia jest pracą niewolniczą . Zmuszanie do pracy niewolniczej jest przestępstwem i podlega karze, to jakim cudem firma od początku naszej współpracy wypłaca mi należność tylko za 6 godzin pracy dziennie, podczas gdy praca kobiet w Niemczech to kilkanaście godzin plus praca w nocy ? 9 Dlaczego pomimo mich monitów od kilku miesięcy i żądania zapłaty za wszystkie przepracowane przeze mnie godziny ( nie ma pracy bez wynagrodzenia ) do tej pory nie doczekałam się zapłaty za wszystkie przepracowane godziny ? 10 Dlaczego w sytuacji kiedy AJPartners nie jest w stanie zapewnić ludziom bezpiecznego transportu ani warunków pracy - wysyła tych ludzi dalej łamiąc tym samym prawo ? 160) § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. ... Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Proszę mi dokładnie odpowiedzieć na każde z zadanych tu pytań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Agnieszka Judzińska

Witam 

Polecam firmę pracuje już 3lata jestem bardzo zadowolona koordynatorzy bardzo pomocni zawsze na czas obecnie pracuję pod opieką Pani Oliwia Madecka która serdecznie pozdrawiam bardzo dziękuję za opiekę pomocna dłoń i wsparcie.wszystko mówiąc sloganem szybko dobrze i na czas oby więcej takich koordynatorów w firmie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...