Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

Poszukujemy opiekunki do małżeństwa

Planowany termin wyjazdu: 27.09.2022
Lokalizacja: 59269 Beckum, Niemcy
Wymagana znajomość języka niemieckiego: dobra
Wynagrodzenie: 1800 Euro

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego z prawem jazdy do małżeństwa. Senior jest po udarze i ma problemy z sercem, jest też cukrzyca. Jest osobą głównie leżącą ewentualnie poruszającą się na wózku, sprawną umysłowo. Tylko wyczerpany fizycznie ponieważ ma już 87 lat Jest bardzo otwarty i rozmowny. Seniorka ma tylko łagodną demencję, która jest rzeczą normalną jak na osobę w jej wieku. Demencja jest bardzo łagodna i praktycznie nie zauważalna. Seniorka porusza się za pomocą rollatorka. Na miejscu są pieluchy.
Pomoc głównie potrzebna jest tak naprawdę przy spędzaniu czasu z podopiecznymi, dbaniu o dom i gotowaniu.
Trzy razy dziennie przychodzą opiekunki które pomagają w myciu i ubieraniu.
Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia w domku jednorodzinnym z radiem, telewizorem i prywatną łazienką.

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...