Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

Bardzo miła seniorka szuka opiekunki.

Planowany termin wyjazdu: 07.10.2022
Lokalizacja: 73061 Ebersbach an der Fils, Niemcy
Wymagana znajomość języka niemieckiego: podstawowa
Wynagrodzenie: 1400 Euro

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

Poszukujemy opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego do seniorki mieszkającej z mężem. Podopieczna ma chorobę Parkinsona i cukrzycę. Mąż jest w pełni sprawny umysłowo i fizycznie. Seniorka porusza się na wózku, jednak bardzo pomaga podczas przenoszenia się na niego. Potrzebna jest pomoc przy czynnościach związanych z higieną podopiecznej, prowadzeniem mieszkania i gotowaniem, robieniem zakupów. Seniorka używa pieluch.
Dla opiekunki przygotowana jest sypialnia w pełni wyposażona z telewizorem i podłączeniem do Internetu, jest także prywatna łazienka.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki
Sklep jest w odległości spaceru od mieszkania.

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...