Skocz do zawartości

Czy aktualizować Windowsa 10 do 11?


Gość Andzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy macie Windows 11? Mam na laptopie informację, że Aplikacja Windows 11 jest gotowa - i jest bezpłatna. Pobierz najnowszą wersję systemu. Pobierałyście jest lepsza i warto? Wyjeżdżam za kilka dni i teraz jeszcze z domu mogę to spokojnie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać, bo on ma chyba niecały rok i jeszcze nie jest idealny a na pewno nie przed wyjazdem, żeby coś ci się wywaliło. Tam chyba jest tylko 10 dni na powrót do windowsa 10 a potem już się nie da bezpłatnie i trzeba kupić nową 10. Widnows 10 ma być aktualizowany do 2025 roku więc nie ma co się spieszyć niech się mądrzejsi od nas męczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zainstalowałam i mam wrażenie że przynajmniej na moje potrzeby niczym się nie różni. Działa tak samo nic się nie dzieje trochę ma inny pasek. Jak ktoś liczy na fajerwerki to się rozczaruje.

Pisali ze działa szybciej ale tego też nie odczułam. Może za wcześnie na wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...