Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

Lekkie zlecenie do samotnego seniora, Bielefeld obrzeża.

Planowany termin wyjazdu: 1.10.2022
Lokalizacja: 33803 Steinhagen, Niemcy
Wymagana znajomość języka niemieckiego: podstawowa
Wynagrodzenie: 1300 Euro

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

Poszukujemy opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego do samotnego seniora który jest całkowicie sprawny umysłowo, choruje na Parkinsona w związku z czym potrzebuje drobnej pomocy w wykonywaniu czynności związanych z podstawową higieną i tych dotyczących dbania o mieszkanie, gotowania i spędzania czasu z seniorem.
Mieszkanie zlokalizowane jest na przedmieściach Bielefeld, dla opiekuna przygotowana została sypialnia w pełni wyposażona z telewizorem i podłączeniem do Internetu.
Senior poszukuje opiekunki z prawem jazdy, samochód jest z automatyczną skrzynią biegów.
W mieszkaniu przygotowana jest dla opiekunki sypialnia z podłączeniem do Internetu, w tym budynku w osobnym mieszkaniu jest jej rodzina. Na miejscu jest piękny duży ogród.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...