Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Elsbeth (92), Dortmund


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Elsbeth
Wiek: 92
Miejscowość: Dortmund
Opis: 

Witajcie.Jestem tutaj nowa osoba ale już mam spore jak na krótka karierę ze tak powiem opiekunki doświadczenie i to nie najlepsze.Trafilam na zlecenie jak z filmu z 18stego wieku tylko lokaja brak.Obrusy,dzwonki do kawy,podawanie pod nosek,bo Pani talerza o 2cm sobie nie przyciągnęła pod nos.Maniery damy,czekała dosłownie żeby wszystko koło niej zrobic.Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby ta Pani wymagała faktycznie takiej opieki.Nie,w pierwszym tygodniu pracy zawsze obserwuje PDP.jak to faktycznie jest z tą potrzeba pomocy.Pani wspaniałe sama chodziła,bez łaski,bez rolatora.Symulowanie totalne.Noce nieprzespane bo Pani kaszel udawała,nie dawała spac,II stukała i trzaskala.Rodzina zła gdyż opiekunka powinna być 24godziny dyspozycyjna i śmiałam jeszcze powiedzieć co myślę o tym wszystkim. Rodzina nie szanuje opiekunki i nie współpracuje z nią...poza tym mobbing,formą zastraszania...piszę to ku przestrodze bo tam również ogród my mamy podlewać i posesję granic a o jedzeniu to wogole nie wspomnę ponieważ my wogole powietrzem powinnyśmy żyć.Za dużo wody mineralnej wypiłam...no cyrk...dużo by opisywać ale to tak po krotce...pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów i życzę...dobrej szteli i normalnych ludzi wokół siebie....P....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...