Skocz do zawartości

Opiekun (mężczyzna) do Małżeństwa, Altotting, 1500€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekun do małżeństwa
Wynagrodzenie: 1500€ + 150 euro
Miejscowość: 84503 Altotting
Wyjazd: 29.11.2017 na 2 miesiące

form.png

 

Informacje o podopiecznych

Poszukujemy opiekuna na zlecenie do małżeństwa mieszkającego w domku jednorodzinnym 140m2. Pani 66l.170cm po wylewie, umysłowo sprawna, głównie na wózku. Pan 76l, 185cm umysłowo zdrowy cierpi na choroby starcze ma inkontynencję- u niego pomoc w rozbieraniu, ubieraniu.
Do obowiązków opiekuna należały będą standardowe czynności pielęgnacyjne, oraz standardowe czynności porządkowe związane z prowadzeniem domu. Zakupy do indywidualnego ustalenia z rodziną.  Na to zlecenie wymagany jest język niemiecki komunikatywny.
Opiekun ma do dyspozycji osobny pokój z osobna łazienką i wc, telewizor i internet. Zapewniony czas wolny. Małżeństwo dotrzymuje sobie nawzajem  towarzystwa dzięki czemu opiekun ma dużo czasu wolnego.

Wynagrodzenie:

1500€ + 150 euro

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...