Skocz do zawartości

Dodatek za wstawanie nocne?


Gość opiekunkapogodzinach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość opiekunkapogodzinach

Byłam łącznie na 4 wyjazdach i wczoraj zjechałam z ostatniego i to własnie tam babcia wstawała 3 razy w nocy do łazienki. Same wiece jak to jest my też potrzebujemy chwilę odsapnąć i przynajmniej przespać noc. zapytałam agencję czy nie powinni wprowadzić taryfy nocnej która przecież nie byłaby u każdego pacjenta ale pani powiedziała mi że niemcy sa w stanie zapłacić tyle i ani euro więcej. Nierozumiem tego bo przecież albo chcą opiekę albo nie. Na następnym wyjeździe szukam już oferty bez wstawania nawet kosztem kilku euro. wrrrrrrr Wam to nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anka szczecinianka

hi!! Wiele zależy od rodziny. ja u mojej też wstaję ale to najlepsza stella w ciągu trzech lat. Jeżeli bym sobie policzyła realny czas pracy + wstawanie to nawet z tego nie wyjdzie 8 godzin. Dziadek sprawny a babcia po usunięciu nerki i parkinson. Nie zazdrościć! Szukać aż znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy gdyby mogli to by zatrudnili pół opiekunki a jak potem zjeżdżasz to płacz i błaganie żeby wrócić :)))))))) Wiece gdzie jest problem? w ilości polskich agencji bo zamiast walczyć z niemcami i stawiać warunki walczą między sobą bo niemcy rzucają im jak psom nowe rodziny. Tylko dzisiaj dostałam 3 smsmy z różnych agencji że jak wyjadę z nimi to dostanę milion euro premi. pozdrawiam z monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam łącznie na 4 wyjazdach i wczoraj zjechałam z ostatniego i to własnie tam babcia wstawała 3 razy w nocy do łazienki. Same wiece jak to jest my też potrzebujemy chwilę odsapnąć i przynajmniej przespać noc. zapytałam agencję czy nie powinni wprowadzić taryfy nocnej która przecież nie byłaby u każdego pacjenta ale pani powiedziała mi że niemcy sa w stanie zapłacić tyle i ani euro więcej. Nierozumiem tego bo przecież albo chcą opiekę albo nie. Na następnym wyjeździe szukam już oferty bez wstawania nawet kosztem kilku euro. wrrrrrrr Wam to nie przeszkadza?

Powinnaś o dodatkowej kasie z rodziną podopiecznej porozmawiać,po wcześniejszym nagraniu / monitowaniu sytuacji nocnej twojej Seniorki...Może wizja dodatkowych € z ich budżetu da im pomyśleć o dobrych tabletkach na noc dla babuszki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam łącznie na 4 wyjazdach i wczoraj zjechałam z ostatniego i to własnie tam babcia wstawała 3 razy w nocy do łazienki. Same wiece jak to jest my też potrzebujemy chwilę odsapnąć i przynajmniej przespać noc. zapytałam agencję czy nie powinni wprowadzić taryfy nocnej która przecież nie byłaby u każdego pacjenta ale pani powiedziała mi że niemcy sa w stanie zapłacić tyle i ani euro więcej. Nierozumiem tego bo przecież albo chcą opiekę albo nie. Na następnym wyjeździe szukam już oferty bez wstawania nawet kosztem kilku euro. wrrrrrrr Wam to nie przeszkadza?

Powinnaś o dodatkowej kasie z rodziną podopiecznej porozmawiać,po wcześniejszym nagraniu / monitowaniu sytuacji nocnej twojej Seniorki...Może wizja dodatkowych € z ich budżetu da im pomyśleć o dobrych tabletkach na noc dla babuszki ?

-----------

----------------tu masz rację ,miałem podobne sytuacje ....no właśnie rodzina oponowała by aplikować medykamenty nasenne itd.,ale to pokazywało jak traktowali opiekunów...?rzecz jasna nie jestem za nadmiernym aplikowaniem takich środków ,ale bez przesady...a w domach opieki co robią ,czy przy każdym pacjencie siedzi opiekunka ?nie! aplikuje się medykamenty uspakajające i inne i pacjent śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o leki błagałam rodzinę przez 3 tygodnie. Po wizycie psychiatry babcia śpi jak zabita i zdaniem lekarza nie ma niczego w tym złego, bo spokojny sen jest ważny tak samo dla podopiecznej. Trzeba walczyć bo oni tego nie rozumieją bo ich tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...