Skocz do zawartości

Zlecenie na zamianę do mobilnej i samodzielnej Seniorki / dla Opiekunki / wymagane prawo jazdy / 1500 € + PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Moblina Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 89143 Blaubeuren
Termin: 01.06.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Berta ma 91 lat, waży około 66 kg i mierzy 165 cm. Pani nie ma przyznanego stopnia niepełnosprawności. Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: osłabienie starcze, nadciśnienie, cukrzyca. Podopieczna porusza się samodzielnie. We wtorki seniorka uczęszcza na gimnastykę. Z charakteru podopieczna jest bardzo miłą osobą.

Zadania opiekunki

Podopieczna o higienę dba samodzielnie. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, a więc pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, robienie zakupów. Do sklepu jeździ się samochodem, prawo jazdy jest wymagane.

Wymagania

Podopieczna mieszka sama, w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki zostało przygotowane osobne pokój, łazienka osobna. Na zleceniu jest Internet oraz samochód z manualną skrzynią biegów.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...