Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie do spokojnego seniora / zastępstwo na 2 tygodnie / komfortowe warunki mieszkaniowe / 1500 € + PREMIE


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Sprawdzone zlecenie do spokojnego seniora / zastępstwo na 2 tygodnie / komfortowe warunki mieszkaniowe / 1500 € + PREMIE

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 95671 Bärnau
Termin: 30.05.2022
Znajomość języka: komunikatywna

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pan Heinrich ma 87 lat, mierzy 180 cm, waży 70 kg. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze spowodowane wiekiem oraz cukrzycę. Ma także problemy z nerkami. Porusza się samodzielnie i ewentualnie na spacery używa rolatora. Ma drobne problemy ze słuchem. Orientacja czasowo-przestrzenna jest czasem zaburzona. Żona rozdziela lekarstwa, opiekunka pilnuje żeby przyjął leki. Senior przesypia noce. Czas wolny zachowany, codziennie 2 godziny po obiedzie, raz w tygodniu jeden dzień wolny.Pan Heinrich ma 87 lat, mierzy 180 cm, waży 70 kg. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze spowodowane wiekiem oraz cukrzycę. Ma także problemy z nerkami. Porusza się samodzielnie i ewentualnie na spacery używa rolatora. Ma drobne problemy ze słuchem. Orientacja czasowo-przestrzenna jest czasem zaburzona. Żona rozdziela lekarstwa, opiekunka pilnuje żeby przyjął leki. Senior przesypia noce. Czas wolny zachowany, codziennie 2 godziny po obiedzie, raz w tygodniu jeden dzień wolny.
Pan mieszka z żoną, która jest samodzielna, w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zostało przygotowane całe piętro z dostępem do Internetu i własną łazienką z wanną i prysznicem. Jest telewizor i rower do dyspozycji.

Zadania opiekunki

Podopieczny sam się ubiera, trzeba pomóc przy rozbieraniu, przy kąpieli trzeba mu pomóc. Do zadań opiekunki należy także pomoc w utrzymaniu gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.). W dużej części żona się tym zajmuje. Co poniedziałek przychodzi pomoc domowa.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...