Skocz do zawartości

Zlecenie do samodzielnej podopiecznej / uzdrowiskowa miejscowość / komfortowe warunki mieszkaniowe / 1500 € + PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 23714 Bad Malente
Termin: 27.05.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Agnes ma 97 lat, waży 59 kg oraz mierzy 160 cm. Ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: nadciśnienie, artroza, demencja w stadium początkowym. Pani jest sprawna umysłowo – poznaje miejsca i osoby. Występują lekkie problemy z nietrzymaniem moczu, ma pieluchomajtki. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją, nosi aparat słuchowy. Podopieczna porusza się za pomocą rolatora lub laski. Przesypia noce, nie budzi się. Czas wolny zachowany (można spokojnie wyjść poza dom). Podopieczna mieszka sama, w domu jednorodzinnym w miejscowości uzdrowiskowej. Dla Opiekunki przygotowana została samodzielna przestrzeń mieszkaniowa na poddaszu, jest też ogród. Opiekunka ma także zapewnioną własną łazienkę oraz dostęp do Internetu. Na miejscu jest rower do dyspozycji.

Zadania opiekunki

Podopieczna jest bardzo samodzielna, potrzebuje lekkiego wsparcia w higienie, myciu, ubieraniu. Rozbiera się samodzielnie. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego: panie, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Do sklepu jest niedaleko.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...