Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Oferta do serdecznego Seniora z Bawarii | 1600 euro + premia

Stawka: 1600 euro + premia
  Termin: 01.06.2022 - 01.08.2022
Miejscowość: 83512 Reitmehring, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  60811

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczny (99 l., 65 kg, 175 cm) zmaga się z chorobami serca, jest po zawale. Ze względu na złamanie szyjki kości udowej porusza się o rollatorze. Ma w pełni zachowane zdolności komunikacyjne i orientację, korzysta z aparatu słuchowego i okularów. Senior jest kontynentny. Wymaga przede wszystkim asekuracji podczas wstawania i siadania oraz pomocy podczas ubierania się i kąpieli. Pan jest osobą spokojną, kulturalną i w pełni komunikatywną. Lubi spędzać czas z Opiekunką i łatwo nawiązuje z Nią dobry kontakt.

Obowiązki

Otoczenie Seniora opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i higienie ciała, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka w domu wielorodzinnym na wsi. Najbliższe sklepy znajdują się w sąsiedniej miejscowości – w zakupach swoją pomocą służy mieszkająca w sąsiedztwie rodzina Seniora. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu. Do Jej dyspozycji są oddane także rower oraz samochód (automatyczna skrzynia biegów).

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1700 Euro + premia 500 € na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...