Skocz do zawartości

Treść ogłoszeń / Agencje poszukujące opiekunek !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Agencji, w większości zamieszczanych ogłoszeń agencje zaznaczają ,że zlecenie dla kobiety , dla mężczyzny..... ? Agencja powinna się zdecydować czy jest to zlecenie dla kobiety czy dla mężczyzny. Takie rzeczy agencje powinny precyzować. Człowiek traci czas ,wykonuje ileś tam dziesiąt telefonów po to tylko ,żeby usłyszeć , że to zlecenie jest tylko dla kobiety... Taka forma zamieszczania ogłoszenia delikatnie mówiąc jest co najmniej wprowadzaniem w błąd . Chęć ,,na siłę " pozyskania opiekunów . ....wie Pan tamte zlecenie jest tylko dla kobiety ale proszę podać swoje dane to może uda się dla Pana coś znaleźć....proszę o dane osobowe ,....proszę przesłać dane aplikacyjne ,zdjęcia , referencje itd.itp a my może coś znajdziemy. Ponadto mnóstwo dawno nie aktualnych ogłoszeń ze zleceniami. Agencja nie aktualne ogłoszenie powinna być zobowiązana do natychmiastowego usuwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

Tomi czesc. Ustawa nie pozwala na kierowanie ogloszen na plec i mamy takie kwiatki. Ktos tu gdzies to cytowal. Musi byc opiekunka lub opiekun ale naszczescie nie wszyscy sie stosuja. Mnie to tez wkurza ale takie mamy czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość Bartek napisał:

Tomi czesc. Ustawa nie pozwala na kierowanie ogloszen na plec i mamy takie kwiatki. Ktos tu gdzies to cytowal. Musi byc opiekunka lub opiekun ale naszczescie nie wszyscy sie stosuja. Mnie to tez wkurza ale takie mamy czasy. 

Szkoda ze tak nie pilnuja innych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Bartek , ustawa ustawą ale uważam ,że w tym przypadku nikt by nie działał wbrew logice . To nie jest powiedzmy zakład produkcyjny czy sklep. Oni powinni pisać to czego oczekuje podopieczny to on jest bezpośrednim klientem. Można by godzinami debatować ale nie ma to sensu , wystarczy zwykła logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek
9 godzin temu, Tomi napisał:

Masz rację Bartek , ustawa ustawą ale uważam ,że w tym przypadku nikt by nie działał wbrew logice . To nie jest powiedzmy zakład produkcyjny czy sklep. Oni powinni pisać to czego oczekuje podopieczny to on jest bezpośrednim klientem. Można by godzinami debatować ale nie ma to sensu , wystarczy zwykła logika.

Tomi to wyslij muti i beda dzwonic. To upierdliwe ale za to maja cie w bazach i nie trzeba szukac.ja man ten sam problemos ale w koncu trafilem na stala sztelke i mam z glowy na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.05.2022 o 20:56, Tomi napisał:

Masz rację Bartek , ustawa ustawą ale uważam ,że w tym przypadku nikt by nie działał wbrew logice . To nie jest powiedzmy zakład produkcyjny czy sklep. Oni powinni pisać to czego oczekuje podopieczny to on jest bezpośrednim klientem. Można by godzinami debatować ale nie ma to sensu , wystarczy zwykła logika.

Teoretycznie klient tez nie powinien wybrzydzac ale to zadna tajemnica ze preferencje pdp sa tu najwazniejsze i czesto ukierunkowane z gory na 1 plec chyba ze to wstydliwy facet lub dzwiganie.

Ale masz racje. Szkoda naszego czasu. Agencjon w to graj bo maja przy okazji namiary. Najlatwiej zglosic sie do kilku agencji i wtedy masz duzo wieksze szanse bo oni w pierwszej kolejnosci szukaja w swoich bazach. Ile osob pojedzie na to miejsce z ogloszenia? Tylko jedna. Te ogloszenia to jedno wielkie zbieranie namiarow. A moze inne miejsce? Znacie to prawda i pewnie z tego powodu nikt nie usuwa ofert bo przeciez to darmowa reklama. 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedys bylo normalnie napisane ze potrzebuja faceta a teraz klocki chocki opiekunki/opiekuna dzwonie i okazuje sie ze szukaja kobiety. Pytam po co tak pisza a oni ze musza. Strzepimy jezyki na darmo, a oni i tak swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Tomi To prawda, też spotykałem się z takimi sytuacjami

Potem biorą Twoje dane i mają Cię w rezerwie,jakby ktoś chciał tylko Opiekuna. Była też taka agencja co wzięła moje dane a potem co dwa miesiące dzwonili i pytali czy odpowiem na parę pytań do ankiety. Na początku ok ale za 3 razem powiedziałem że chyba komuś się coś pomyliło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 06:58, Gość Bartek napisał:

Tomi to wyslij muti i beda dzwonic. To upierdliwe ale za to maja cie w bazach i nie trzeba szukac.ja man ten sam problemos ale w koncu trafilem na stala sztelke i mam z glowy na jakis czas.

Tylko ten multi ale ja wybieram pierwsze 10 a potem drugie 10 i tak co kilka dni aż coś wpadnie. Lepsze to niż szukanie i czekanie na ogłoszenie. Mam dwa numery I podaję spamowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...