Skocz do zawartości

Szelki podopiecznego, ale nie do spodni ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Taka sytuacja ciekawa. Podopieczny lat 75! prosi o przygotowaniu koszuli na wypad na miasto ;). Koszulka wyprasowana i pachnąca nie załatwiła sprawy, bo pdp prosi o szelki do koszuli i skarpetek. Nie wiedziałam o co biega myślałam, że chodzi o szelki do spodni i że ja czegoś nie rozumiem albo pdp mówi głupoty. Jak żyję o czymś takim nie słyszałam i zdębiałam jak zobaczyłam. Może jestem dziwna ale daję przykładowe zdjęcia żeby ktoś nie zdziwił się tak jak ja i zaliczy głupa. Człowiek uczy się całe życie... I tak widać jak siądzie ale skarpetki można kupić dłuższe i ukryć pomoc.

szelki.jpg.c8a4fc3f536ca659f316e8f755f7c487.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joanna Niewiadomska napisał:

Dzień dobry. Taka sytuacja ciekawa. Podopieczny lat 75! prosi o przygotowaniu koszuli na wypad na miasto ;). Koszulka wyprasowana i pachnąca nie załatwiła sprawy, bo pdp prosi o szelki do koszuli i skarpetek. Nie wiedziałam o co biega myślałam, że chodzi o szelki do spodni i że ja czegoś nie rozumiem albo pdp mówi głupoty. Jak żyję o czymś takim nie słyszałam i zdębiałam jak zobaczyłam. Może jestem dziwna ale daję przykładowe zdjęcia żeby ktoś nie zdziwił się tak jak ja i zaliczy głupa. Człowiek uczy się całe życie... I tak widać jak siądzie ale skarpetki można kupić dłuższe i ukryć pomoc.

szelki.jpg.c8a4fc3f536ca659f316e8f755f7c487.jpg

 

Ale przecież skarpetki to raczej nie opadają a koszula też rzadko wychodzi ze spodni .No ale sprzęt jest jedną strone trzyma jak jeszcze dołożymy zwykle szelki to będzie interesująco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marciszon
8 godzin temu, Gość S7777 napisał:

Ale przecież skarpetki to raczej nie opadają a koszula też rzadko wychodzi ze spodni

Z jakiegoś powodu to jednak kupił więc gdzieś był problem :) Może faktycznie w tym wieku zakłada luźniejsze skarpetki lub bezuciskowe i miał problem bo pewnie ciągnęło go do schylania i poprawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 08:34, Gość Marciszon napisał:

Z jakiegoś powodu to jednak kupił więc gdzieś był problem :) Może faktycznie w tym wieku zakłada luźniejsze skarpetki lub bezuciskowe i miał problem bo pewnie ciągnęło go do schylania i poprawiania.

Dokladnie. Popatrzcie w czasie siedzenia na niektorych politykow, ale to nie szelki ale trzeba kupowac dlugie skarpetki zeby nie bylo widac w garniturze lydek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...